بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

بهترین روش پاک کردن آرایش چشم برای همه

شایسته ترین طریق نظافت کردن آرایش و پیرایش دیده برای همگی: شایسته ترین طریق تمیز کردن آرایش و پیرایش دیده از آن مجموعه‌‌ یادگرفتن‌هایی میباشد که اشخاص متعددی دنبال آن می‌باشند. دستمال مرطوب کودک انصافاً نیز می بایست بدین اشخاص حق اعطا کرد. تمیز کردن پیرایش دیده از سایر بخش‌های شکل اصلی‌خیس میباشد. نینیکس از طرف دیگر آلرژی پوست بدور دیده، مداقه نظافت کردن پیرایش این منطقه را دوچندان می‌نماید. استعمال از اسباب و اثاث آرایش و پیرایش ضد آب برای بدور دیده نیز برهان دیگری برای دشواری تمیز کردن پیرایش دیده به حساب می آید. پوست دورچشمی که پیرایش آن به‌خیر منزه‌نشده باشد، زودهنگام پیر و چروکیده میگردد. گه گاه نیز آلودگی‌ها منش خویش را به دیده پیدا می‌نمایند و سبب ساز تولید عارضه‌های چشمی جبران‌ناپذیری می شوند. این آلرژی‌‌ها، نوآوری نحوه‌های مختلفی را برای تمیز کردن پیرایش دیده به‌دنبال داشته میباشد. جذاب میباشد بدانید فی مابین کلیه این طریق‌ها، شایسته ترین طرز تمیز کردن پیرایش دیده را سراغ داریم. به‌دنبال این نحوه را با شما میان می‌‌گذاریم.

شایسته ترین طریق تمیز کردن آرایش و پیرایش دیده
مسلماً شما هم شنیده‌اید که می گویند شتاب عمل شیطان میباشد. این ضرب‌المثل درباره تمیز کردن پیرایش دیده تماماً مصداق دارااست. در واقع می‌اقتدار خاطرنشان کرد وقار، مهم ترین اصل در تمیز کردن آرایش و پیرایش دیده میباشد. از طرف دیگر منزه‌ کننده‌های آرایشی با کیفیت، نقش مهمی در تمیز‌شدن ریلکس‌ و بی‌خسارت پیرایش دیده داراست. تمیز‌کننده‌ای با ترکیبات طبیعی خریداری فرمایید که آسیبی برای دیده‌هایتان پیرو نداشته باشد. این تمیز کننده را به‌آرامی بدور دیده بمالید. آنگاه تعدادی ثانیه حوصله فرمائید تا ترکیبات تمیز کننده، ریمل، سایه‌ و خط‌ چشمی که زده‌اید را قابل انعطاف نماید. در غایت یک توشه دیگر کمی تمیز کننده روی پیرایش به دور دیده بمالید و با دستمال بکشید تا ترکیبات آرایشی شل‌خیس از چیزی که انتظار را دارید تمیز گردد.

تمیز کردن کناره‌های دیده
از تمیز کردن آرایش و پیرایش کناره‌های دیده غافل نشوید. تجربیات اثبات کرده ریمل و خط دیده بیشتر در‌این نصیب‌ها گردآوری می‌گردد. برای نظافت کردن کناره‌های دیده از روغن یا این که آب میسلار (Micellar Water) امداد بگیرید. تکه‌‌ای پنبه را به‌این ترکیبات آغشته نمایید و به‌آرامی روی کناره‌های دیده بکشید. اعتنا داشته باشید که کناره‌های دیده پوستی حساس‌خیس داراست. در سود آرایش و پیرایش این منطقه را آهسته‌خیس تمیز فرمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۵۶:۵۶ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

آموزش کشیدن خط چشم گربه‌ای

این خط دیده در صنعت مد میان خانم‌ها هوا داران متعددی را به خویش جلب نموده است. برای مثال خط دیده‌هایی که سبب می‌گردد چشمانی درشت‌خیس و کشیده‌خیس داشته باشید، خط دیده گربه‌ای میباشد. دستمال مرطوب کودک برای کشیدن این خط دیده آغاز بایستی انتهای پلک خویش را با یکپارچه به آرامی بکشید به دلیل آنکه سبب ساز می‌گردد خطی که میکشید خطی صاف باشد. نینیکس آن‌گاه از کناره‌ی داخلی دیده‌تان استارت فرمایید یک خط صاف بکشید تا انتهای پلک همانگونه که در صدر به آن اشاره شد برای پرهیز از لرزش دستتان آرنج‌تان را به یک میز توکل دهید. برای اینکه خط دیده گربه‌ای را بکشید باید تا جایی که میخواهید ادامه داشته باشد را نشان‌گذاری فرمایید و خط دیده کشیده گردیده را به آن نقطه وصل نمایید و به آن یک زاویه بدهید و از راءس آن به سمت انتهای مژه‌ها بروید فواصل ساخت‌و‌ساز گردیده را لبریز فرمائید. شاید اگه نوبت‌ی نخستین‌تان میباشد این شغل با رنج و وقت متعددی همپا باشد البته با تمرین کردن می توانید سرعت و خطای خویش را کمتر نمایید. اشخاصی که مسافت‌ی دو دیده‌شان از هم بیشتر میباشد پیشنهاد میشود که از خط دیده‌هایی به کارگیری نمایند که انتهای دیده حالتی کناره‌دار داشته باشد یعنی از اولِ پلک به انتهای پلک خط دیده کشیده گردد و از انتهای کناره‌ی دیده مجددا به سمت درون دیده نیز خط کشیده گردد و به هم وصل گردد. این فعالیت سبب ساز میگردد مسافت‌ی دربین دو دیده کمتر جلب اعتنا نماید.

چشمان نزدیک به هم: در شرایطی‌که چشمانی به هم مجاورت دارید پیشنهاد میکنیم خط دیده خویش را از میانه پلک استارت فرمائید به کشیدن و تا انتهای دیده بکشید هیچ گاه خط دیده را از اولِ پلک نکشید چون منجر میگردد چشمانتان بیشتر به هم مجاورت گردد.

چشمان گرد: عده ای با چشمان گود خوب میباشد که از ادغام خط دیده نازک و پهن به کار گیری نمایند یعنی اولِ پشت پلک را با خطی نازک آغاز نمایند و از اواسط پلک تا انتهای پشت پلک را پهن‌خیس بکشند و به کارگیری از خط دیده‌های کناره‌دار سبب میگردد چشمانی کشیده‌خیس داشته باشید و گردی چشمانتان کمتر به دیده بیاید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۵۸:۲۹ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

آرایش متناسب با مو‌هایتان را انتخاب کنید

آرایش و پیرایش بهتر می تواند صورت را زیباتر نماید، نواقص یا این که عیب‌ها آن را بپوشاند و رنگ پوست را قشنگ نماید! هرچند برای اعمال پیرایش بهتر نباید صرفا کورکورانه از رنگ‌های مد روز استعمال فرمایید بلکه به مکان اینکار بایستی آرایش و پیرایش و رنگی را گزینش نمائید که شایسته ترین هارمونی را با موهای شما داراست. دستمال مرطوب کودک فرقی نمی‌نماید که موهایتان رنگ گردیده‌است یا این که آنقدری خوش شانس میباشید که با رنگ مویی قشنگ به عالم آمده‌ باشید. نینیکس تشخیص اینکه چه پیرایش به موهای شما می آید به مقداری مهارت احتیاج داراست. در‌صورتی‌که نتوانید رنگ مو سر و آرایشتان را با یکدیگر هماهنگ نمایید، هر دو آن‌ها جلوه خویش ر از دست میدهند و دیگر اصلی وجود ندارد که چقدر رنگ موهایتان شگفت انگیز میباشد. در اینجا یکسری نکته را آورده‌ایم که با به کارگیری از آن‌ها بتوانید به نیکی آرایش و پیرایش صورتتان را با رنگ موهایتان هماهنگ فرمائید. درین نوشته‌علمی میخوانیم:

رنگ مو تیره یا این که مشکی
خانم‌هایی که موهای تیره دارا هستند، زمانی بهتر به لحاظ میرسد که یکی اجزای شکل خویش را آرایش و پیرایش نمایند و سایر را بی آلایش نگهدارند. موهای مشکی همینطور معمولاً با دیده‌های تیره هم خوانی بیشتری داراست. مخلوط رنگ موی مشکی و دیده‌های مشکی به شما این اذن را می دهد که از بیشتر اکثر رنگ‌های سایه به راحتی به کار گیری فرمائید. اشخاصی که موهای مشکی دارا هستند با رنگ‌های پررنگ خوب به لحاظ می‌رسند و همینطور با رنگ‌های پر‌نور نیز ظاهری عالی دارا هستند. آرایش و پیرایش غلیظ دیده با رژلب قهوه‌ای معدود‌رنگ و رژگونه هلویی آنان را چشمگیر می‌نماید. خانم‌هایی که رنگ‌موهایشان تیره و رنگ پوستشان بی آلایش میباشد بایستی اکثر اوقات زمان ها از رنگ‌های شرابی و آبی‌رنگ به کار گیری نمایند. رنگ‌های گرم‌خیس مانند بُرُنز، گلبهی، ارغوانی و قهوه‌ای برای سایه دیده نیز خوب میباشند. شما میتوانید از رنگ قرمز رنگ یا این که یاسی تیره برای رژلب به کار گیری فرمایید و شکل خویش را فریبنده نمائید.

 

رنگ گیسو بلوند
خانم‌هایی که مو سر بلوند دارا هستند، می بایست آرایش و پیرایش شکل خویش را با تمرکز گزینش نمایند. در غیر این شکل، صورتی بی‌روح خواهند داشت. رنگ‌ها ملایم و پاستیلی برای گیسو بلوند شایسته ترین رنگ‌ها می‌باشند چون رنگ تیره تضادی نا مطلوب به وجود می آورد. از برنزر بهتر برای پیشانی، سیرتکامل و زنخدان استعمال نمایید. آن را معدود به کار گیری فرمائید و از استعمال زیاد آن بپرهیزید. یه خرده رنگ هلویی به شما یاری می‌نماید تا رنگ پوست خویش را گرم فرمایید. شما ‌میتوانید از سایه دیده عاج فیلی یا این که صورتی به کار گیری نمائید و برای سیرتکامل‌ها نیز از رنگ صورتی به کار گیری نمایید. خط دیده‌های خاکستری، آبی‌رنگ و خاکی برای این نوع رنگ موی بهتر می باشند. برای اتمام پیرایش به سراغ رنگ قهوه‌ای یا این که رنگی خنثی با هاله صورتی یا این که هلویی بروید. اصلا از رژلبی که به طور کاملً قهوه‌ای میباشد، به کارگیری نکنید چون شکل شمارا بی‌روح می‌نماید. چشمتان را آرایش و پیرایش غلیظ نکنید. ریمل قهوه‌ای نیز برای شما مطلوب میباشد.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۱۹:۲۶ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

استفاده از کرم کانتور

خطوط کانتور را روی استخوان سیرتکامل‌ی خویش بکشید. در شرایطی‌که از کانتور مایع یا این که پالت به کار گیری میکنید، مداد مو سر کانتور را داخل متاع فرو نمایید (تا نوک مداد مو سر با کرم پوشانده گردد البته چکه نکند). در حالتی که از کانتور ماتیکی استعمال میکنید، کافی میباشد درپوش آن را بردارید و آن را بپیچانید تا کرم در معرض روءیت کرد قرار گیرد. دستمال مرطوب کودک از بخش پهن‌خیس براش یا این که ماتیک استعمال نمائید و یک خط روی سیرتکامل‌های خویش بکشید. از بالای استخوان سیرتکامل خویش (در کنار گوش) استارت فرمائید و خط سیرتکامل را به سمت تحت بکشید. نینیکس به براش یا این که ماتیک زاویه دهید، به سیرتکامل‌ای که با تحت رفتن خط، نازک‌خیس خواهد شد. صحیح پایین سیب سیرتکامل‌های خویش توقف فرمایید.

در شرایطی که نقص‌ در کشیدن با مداد مو سر دارید، آغاز یک خط باریک و نازک را تا آخر بکشید و مجدد به نقطه آغاز برگردید و به خط مهم اضافه نمایید تا کلفت‌خیس گردد.
در صورتی از کرم کانتور ماتیکی به کارگیری میکنید، از جنبش دادن ماتیک به صورت صاف روی سیرتکامل‌های خویش به سمت بالا آغاز فرمایید تا فقط کناره ماتیک به دهن شما مجاورت خواهد شد.
برای امداد به شما در تشخیص اینکه کجا می بایست خط کانتور را متوقف فرمائید، این میباشد که یک خط بدون واسطه از کناره فرنگی دیده خویش فکر کنید. این معمولاً جایی میباشد که خط کانتور شما می بایست متوقف خواهد شد.
2. خط کانتور فک خویش را معلوم نمائید
با براش یا این که ماتیک، یک خط نازک از کرم کانتور را در امتداد خط فک خویش بکشید. از اولِ استخوان فک خویش (در حدود گردنتان) استارت نمائید و استخوان فک خویش را به سمت باطن دنبال فرمائید و در هر دو طرف زنخدان‌ آن را متوقف فرمائید.

برای اینکه به شما امداد خواهد شد که کجا خط کانتور را متوقف فرمایید، یک خط بدون واسطه از کناره دهن خویش فکر کنید و در‌این نقطه توقف نمائید.
3. کرم کانتور را در امتداد خط مو سر خویش اجرا فرمائید
برای پر رنگ کردن بیشتر شکل خویش، از بخش قطور براش یا این که ماتیک به کار گیری نمایید تا کرم کانتور را در امتداد موهای خویش در کنار شقیقه‌ها و همینطور سمت راست و چپ پیشانی اجرا نمائید. هنگام به کارگیری از کرم کانتور در پیشانی خویش، صحیح همانگونه که خط گیسو آغاز به روییدن می‌نماید، آن را متوقف نمایید.

هنگام به کار گیری از کانتور در امتداد خط مو سر خویش به حافظه داشته باشید که می بایست از سایه‌های طبیعی شکل خویش تبعیت فرمایید. در صورتی‌که هیبت شکل شما به سیرتکامل‌ای میباشد که در کنار شقیقه‌ها و طرفین پیشانی خویش سایه‌ای طبیعی به دست نمی‌آورید، می توانید از این مرحله بگذرید تا ظواهر خویش را طبیعی نگه دارید.
4. بینی خویش را کانتور فرمائید تا باریک‌خیس به حیث برسید
در‌صورتی‌که می خواهید بینی شما باریک‌، صاف و کشیده‌خیس به حیث رسد، یک خط نازک از کرم کانتور را در دو طرف بینی خویش بکشید. با به کار گیری از یک براش نازک (مانند براش کانسیلر)، روی استخوان بینی، صحیح در تحت کناره‌های داخلی دیده خویش آغاز فرمائید. خطی را با کرم کانتور بکشید و از هر دو طرف به سمت تحت (انتهای بینی) جنبش فرمایید.

در صورتی‌که نمی خواهید ظواهر بینی خویش را تغییر تحول دهید، این مرحله را رد فرمائید.
5. کرم کانتور را روی شکل خویش محو نمائید
با به کارگیری از یک براش یا این که اسفنج محو کننده (مانند اسفنج بیوتی بلندر)، به آرامی کل خطوط کانتور را محو فرمایید تا هیچ خطی باقی نماند. برای داشتن ظاهری بهتر و منزه، تنها آن را محو فرمایید تا خطوط کانتور یک دست شوند. در شرایطی‌که می خواهید کانتور طبیعی‌خیس به حیث رسد، تا‌زمانی‌که به سود دلخواه خویش نرسید، خطوط کانتور را محو نمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۱۲:۳۶ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

با بهترین ریمل‌های حجم دهنده آشنا شویذ

ریمل‌های وسعت دهنده خیلی مشابه به کرم پودرها می‌باشند، فرمول‌هایی دارا هستند که بسیار روی آنان شغل گردیده و مملو از رنگدانه میباشد که حتی به خرد‌ترین مژه‌ها هم وسعت می دهد. دستمال مرطوب کودک در فیض فورا صرفا با به کارگیری از یک براش ریمل مژه‌هایی بلند، فِر، کلفت و قشنگ برای ما صحیح می‌نماید. نینیکس احتیاجی وجود ندارد که به شما بگوییم، چگونگی همگی ریمل‌ها مانند یکدیگر نیستند، مواد برخی از آن‌ها سبب ساز می گردد تا مژه‌ها به یکدیگر بچسبند و در فیض مژه‌های ریمل زده خوشگل نخواهد بود. به همین برهان، ما شایسته ترین ریمل‌ها را برای داشتن مژه‌هایی حجیم برای شما درین نوشته‌ی‌علمی توده کرده‌ایم تا شما بتوانید مژه‌هایی بلند و قشنگ داشته باشید سوای اینکه مژه‌هایتان بهم بچسبد یا این که دیده‌هایتان سیاه بشود. در طی سال‌ها، ما این حالت را داشته‌ایم تا همگی مارک‌های تبارک مو جود در بازار را آزمون کنیم، از تولیدها مو جود در داروخانه‌ها گرفته تا محصول ها جان دار در اثاثیه آرایش و پیرایش فروشی‌ها که تقاضای متعددی برای آن ها در تالار‌های زیبایی وجود داراست و اینها آن ریمل‌هایی می باشند که هربار مجدد و مجدد آن ها را گزینش کرده‌ایم. فرقی نمی‌نماید که دوام زیاد این ریمل‌ها روی مژه‌ به جهت فرمول منحصر به فرد به فردشان باشد یا این که به جهت پیاده سازی نوآورانه براش آن‌ها، اینها شایسته ترین ریمل‌های وسعت دهنده‌ای می باشند که ما بالاترین امتیازها را به آن ها داده‌ایم.


ریمل وسعت دهنده چه کاری روی مژه‌های شما اجرا میدهد؟
ریمل وسعت دهنده آن مجموعه از ریمل‌هایی میباشد که مژه‌ها شما‌را بلند، فر و قطور می‌نماید، همینطور به ظواهر مژه‌های شما وسعت میدهد (آن‌ها را پرپشت می‌نماید). این اثر متناوباً می تواند دیده‌های شما‌را گشوده و ظواهر آنان‌را درشت‌خیس نماید. به همین ادله میباشد که بخش اعظمی از عموم به سراغ ریمل‌های وسعت دهنده می روند.

ریمل وسعت دهنده چه‌گونه کار می‌نماید؟
ریمل‌های وسعت دهنده دربردارنده مواد غلیظ‌تری میباشد که از موم و پلیمر سیلیکون درست شده میباشد. این مواد با مژه‌ها ادغام می شود . ظواهر آن‌ها‌را قطور‌خیس می‌نماید. گاهی این ریمل‌ها براش‌های خاصی دارا هستند که امداد می‌نماید تا مواد ریمل را شل‌خیس به مژه‌هایتان بزنید و در طی آن فرایند مژه‌های شمارا نیز فر می‌نماید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۰۴:۳۷:۰۴ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

سایه چشم پلک براق برای آرایش صورتی

در حالتی‌که شما خودتان را تحت عنوان دختری آپدیت در حیث دارید، یک سایه دیده مایع قادر است دوست نیکی برای شما باشد. شما میتوانید رنگ‌های مختلفی از سایه دیده مایع را برای پشت دیده و پلک خویش گزینش و آن را به آرامی محو نمایید. دستمال مرطوب کودک آنگاه یک رژ صورتی درخشان یا این که دودی برای لب‌های خویش گزینش فرمائید. طراحی صفحه دیده: از شوی فشن یوفوریا الهام بگیرید و این صفحه آرایی دیده درخشان و درخشنده را به طریق خویش آزمون نمائید. نینیکس شوی یوفوریا به طور ناخواسته با این نوع سایه‌ها شناخته شد. شما به چند سایه دیده پر‌نور، جسورانه و متالیک احتیاج دارید، مانند پالت سایه دیده هودا بیوتی با سبک Huda Beauty's Neon Obsessions Palette. آن گاه با به کارگیری از چسب مژه تصنعی و موچین این مرواریدها براق را بچسبانید، شما میتوانید از مروارید‌هایی که خودشان هم چسب دارا هستند، استعمال فرمائید.

 

خط دیده مایع
رنگ‌های مختلفی از سایه صورتی را در یک آرایش و پیرایش به کارگیری نمایید تا میکاپی بی‌غایت خوشگل داشته باشید. دربین سایه دیده هلویی، پوست براق و رژ مرجانی رنگ، خط دیده صورتی پر‌نور روی پلک این سبک بهتر به حیث میرسد و تضادومغایرت رنگی غیر قابل پیشبینی در آرایش و پیرایش به وجود می آورد.

 

رژگونه سلطنتی
با این رژگونه که رنگی جسورانه و خارق‌العاده داراست، میکاپ خویش را خاص فرمائید. همگی چیز در امر مکان زدن رژگونه میباشد، از رژگونه‌ای با مواد پودری روی استخوان سیرتکامل‌هایتان استعمال فرمائید و آن را با براشی خرد‌خیس تا دور و اطراف دیده خویش محو فرمائید تا درخشندگی سلطنتی به طور خویش بدهید. عالی میباشد از یک رژلب مات به رنگ آلبالویی برای لب‌های خویش نیز به کارگیری فرمایید.

 

رژگونه هلویی
مدام محو کردن رژگونه تا دور و بر دیده ایده خیر میباشد. برای این میکاپ از یک رژگونه هلویی برای سیب سیرتکامل‌ها و پلک خویش به کارگیری نمائید. در انتها از رژ صورتی جیغ برای لب‌های خویش به کار گیری نمایید و به دور لب‌ها را مانند کشیدن خط لب بنفش فرمایید تا ناهمخوانی رنگی خارق‌العاده به پیرایش خویش بدهید.

 

میکاپ درخشان و پر‌نور
ما عاشق این میکاپ شای میتچل گردیده‌ایم که سایه دیده صورتی پر‌نور را با رژلب درخشان در آرایش و پیرایش خویش استعمال نموده است. شما می توانید این میکاپ را در منزل با به کار گیری از یک پالت سایه دیده که رنگ متنوع و متعدد مات و درخشان داراست، مرمت فرمایید. در شکل میل میتوانید از پالت سایه دیده هودا بیوتی با سبک Huda Beauty's New Nude Eyeshadow Palette به کار گیری نمائید.

 

خط دیده بدور سپید
در حالتی‌که سایه دیده جسورانه صورتی یا این که آرایش و پیرایش یک رنگ برای شما مطلوب وجود ندارد، می توانید از سایه دیده صورتی مایع و ملیح به کار گیری نمائید. شما می تواند با کشیدن یک خط دیده پهن و سبک گربه‌ای که نصیب‌های بیرونی آن سپید و پهن میباشد، آرایش و پیرایش خویش را زیباتر فرمایید. بگذارید باقی آرایشتان ملیح بماند و از یک برق لب یا این که چگونگی برای لب‌های خویش به کار گیری نمایید.

 

رژلب قرمز‌رنگ
فرقی نمی‌نماید که درگیر حرف در امر خرقه یا این که آرایش و پیرایش باشیم، ادغام رنگ‌های صورتی و قرمز‌رنگ مدام دست‌کم گرفته میشوند. در حالی که ما فکر میکنیم این رنگ ها با یکدیگر ست نمی شوند البته در واقع ادغام آنان با یکدیگر باورنکردنی به حیث میرسد. نکته این میکاپ این میباشد که سایه دیده شگفت انگیز و خوشگل با یک خط دیده مشکی گربه‌ای و یک رژلب قرمز‌رنگ جسورانه مخلوط شد‌ه‌است.

 

سایه دیده صورتی طبیعی
حتی در‌صورتی‌که شما از رنگ‌های پر‌نور می ترسید، بازهم سایه دیده صورتی طبیعی دی‌جی مالری پارکر روشی قشنگ برای آزمون کردن سایه دیده‌های درخشان و مایع میباشد. برای داشتن این میکاپ در حالی که پشت پلک خویش را با سایه دیده غلیظ صورتی پوشش داده و به سمت بالا محو کرده‌اید، مقداری برای پلک زیر خویش از سایه دیده درخشان و درخشنده استعمال فرمائید. آیا می خواهید این آرایش و پیرایش را آزمون فرمایید؟ از رژلب دیور با سبک Dior Addict Lip Glow که ظاهری تر و درخشان داراست، استعمال فرمائید.

 

میکاپ صورتی یک رنگ
کیتی جین هیوز، میکاپ آرتیست دارای اسم و رسم، به جهت میکاپ صورتی یک رنگ خویش با پوستی درخشنده (وی در اصلً معلم میکاپ‌های درخشان میباشد) شناخته می گردد. وی مسلماً به خیر توانسته از پس این آرایش و پیرایش صورتی یک رنگ بربیاید. داشتن پالت سایه برای ست کردن رنگ سایه دیده و رنگی که برای تحت خط مژه پایینی خویش استعمال میکنید، بهتر میباشد. به آسانی آن را با یک رژ ملیح و نود (ولی هنوز هم صورتی!) برای لب‌ها ست فرمائید. شما می توانید از رژ مارک بابی براون سبک Bobbi Brown's Luxe Matte Lipstick in Semi Naked به کار گیری نمائید.

 

سایه دیده نئون
این پیرایش اثبات کرد گه سایه دیده نئون به طور کاملً می تواند کاربردی باشد. این سایه دیده را با رژلبی مایع و ملیح و آرایش و پیرایش دیده اسموکی در راستای خط مژه پایینی ادغام فرمائید. چنین آرایشی زییا و جسورانه خواهید داشت که در عین حالا میتواند ملیح و ملایم هم چشم گردد.

 

سایه دیده صورتی درخشان
همگی اشخاصی که پیرایش‌های صورتی رنگ می‌نمایند، نمی خواهند خیلی ملیح و دخترانه به حیث برسند، ولی شما به طبعً میتوانید استثنا قائل گردید و دختر کوچلوی داخل خویش را بغل بگیرید. برای داشتن این ظواهر دخترانه قشنگ، از رنگ صورتی پر‌نور و درخشان به کارگیری نمایید و آن را با سایه دیده مایع درخشان با سبک آدامس بادکنکی ست نمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۴۷:۴۹ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

سوالات و نکات هنگام آرایش

وهله آنگاه که پنکیک، رژگونه یا این که سایه ابروی شما باخت، نگران نشوید. فقط کافیست تا یه خرده الکل ایزوپروپیل به آن اضافه کرده و پاره ای آن را نگهدارید. شکیبایی فرمایید تا الکل کم آب بشود و آن‌گاه شما مجدد اسباب آرایش و پیرایش نجات یافته خویش را خواهید داشت. در منزل بی‌بی کرم صحیح نمائید. دستمال مرطوب کودک پرایمر، فاندیشن، ضدآفتاب و پودر پنکیک آیتم عشق و علاقه خویش را ادغام کرده تا بی‌بی کرم مخصوص خانگی خویش را داشته باشید. نینیکس به اشتراک گذاری علامت محبت وجود ندارد. به اشتراک گذاشتن وسایل پیرایش حتی با نزدیکترین دوستانتان بهداشتی وجود ندارد. احتمال توسعه و گسترش عفونت از این روش بسیار زیاد میباشد. مخصوصاً از به اشتراک گذاشتن تولیدها دیده و لب دوری کنید.

دنیای آرایش و پیرایش عظیم و مملو از شگفتی میباشد. این جهان را جستجو نمایید و به کشف ایده‌های تازه برای ذکر شخصیت خودتان از روش آرایش و پیرایش ادامه دهید. امید‌داریم که‌این 49 نکته آرایش و پیرایش به شما یاری دهد تا به آیتم‌های فراوان پیش روی خویش در دنیای میکاپ نگاه کرده و این جستجو و جست و جو را در معاش خویش زنده نگه دارید.

جواب به سوال ها پرتکرار

آیا آراستن به پوست جراحت می رساند؟
نه، پیرایش به صورت معمول هیچ تأثیر منفی متعددی بر روی پوست ندارد ولی این آیتم بستگی به پوست شخص داراست. پوست می تواند به جهت وجود یک ماده مشترک جانور در محصول ها، عکس العمل‌های گوناگون از خویش علامت بدهد. این برخورد‌ها معمولاً به جهت موادی مانند عطر یا این که مواد نگهدارنده جانور در تولیدات آرایشی ساخت میشوند. تبعیت از یک روتین مطلوب محافظت از پوست روزمره به پرهیز از ساخت و ساز جراحت پوستی یاری می‌نماید.

آیا آرایش و پیرایش منجر ساخت و ساز چین و چروک میگردد؟
پیرایش و آلودگی‌های محیطی که در حین روز روی پوست شما توده میشوند، به آرامی به منافذ پوست نفوذ می‌نمایند و به کلاژن و الاستین جراحت می زنند. این فرمان فرآیند پیر شدن پوست را سریع‌خیس می‌نماید و سبب ساز تولید خطوط ریز و چین و چروک میشود. به همین ادله پاک و مرطوب کردن پوست هر شب پیش از خواب بسیار اساسی میباشد.

آیا آرایش و پیرایش شمارا پیر نشانه می دهد؟
نه، اینطور وجود ندارد، در واقع استعمال از تولید ها مطلوب برای پوست و به کار گیری از تکنیک‌های مطلوب برای آرایش و پیرایش سبب می‌گردد که شما جوان‌خیس و شاداب به حیث برسید. حتی پیرایش معدود هم زیاد میباشد، بدین ترتیب مدام نادر پیرایش نمائید و سایه‌هایی مانند صورتی و مرجانی روی دیده و سیرتکامل‌ها بزنید تا جوان‌خیس به لحاظ برسید.

آیا اسباب آرایش و پیرایش دربردارنده مواد معدنی به معالجه آکنه امداد می‌نماید؟
آری، در شکل داشتن آکنه، اسباب آرایش و پیرایش دربردارنده مواد معدنی تحت عنوان شایسته ترین فرآورده برای به کارگیری در حیث گرفته میشوند چون تنها دربردارنده مواد معدنی طبیعی می باشند که همینطور مزایای بسیار زیاد دارا‌هستند. مواد معدنی دربردارنده روغن، بو و مواد نگهدارنده‌ای نیستند که سبب ساز تحریک و تشدید آکنه شوند. بیشتر تولید ها بر محور مواد معدنی نان کومدوژنیک می‌باشند، بدین مفهوم که منافذ پوست شما‌را مسدود نمیکنند.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۵۵:۱۱ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

نکات آرایشی برای چشم‌های نزدیک به بهم که لازمه بدونی

در اینجا او‌لین سوالی که بایستی از خودتان بپرسید این میباشد که آیا چشمان شما در حدود هم میباشد؟ برای درک کردن به‌این مورد می بایست بی واسطه در آینه نگاه فرمائید. دستمال مرطوب کودک چنانچه متوجه شدید که مسافت در میان کناره بیرونی دیده و شقیقه شما بیشتر از مسافت بین کناره داخلی و بینی میباشد پس حتماً چشمان شما در حدود یکدیگر میباشد. نینیکس تصویر پایین قادر است به شما درباره‌ی تشخیص دادن نوع چشماهایتان یاری دهد. نگران نباشید. داشتن چشمانی در حدود هم پایان جهان وجود ندارد! ما یک‌سری نکته خاص صرفا برای بهبود بخشیدن به هیبت دیده‌های شما داریم! آری این نوشته‌ی‌علمی مختص به آراستن دیده‌های در حدود هم میباشد! هرچند، تعدادی گزینه وجود داراست که پیش از پرداختن به یادگرفتن پیرایش دیده مرحله مرحله و جزئی می بایست به آن‌ها دقت ویژه‌ای داشته باشید.

نکات اصلی پیش از اجرا دادن پیرایش دیده‌های در حدود هم
مدام از سایه‌ای منعکس کننده یا این که پر‌نور برای کناره داخلی دیده‌هایتان به کارگیری فرمایید.
کارایی فرمایید تمرکز خویش را روی نصیب طبیعی دیده‌های خویش بگذارید. پیرایش دیده اسموکی ممکن میباشد به عبارتی پیرایش صحیح برای دیده‌های شما باشد.
و مهمتر از همگی، از سایه‌های تیره برای کناره داخلی دیده‌های به کار گیری نکنید.
بخش اعظمی از اشخاص پر اسم و رسم مانند راشل بیلسون، مایلی سایرس، نیکول کیدمن، هیلاری داف و کیت وینسلت دیده‌های در حدود هم دارا هستند و آرایش و پیرایش دیده آن‌ها مدام معرکه میباشد.
میکاپ دیده برای دیده‌های در حدود هم
1. با استعمال از پرایمر دیده‌های خویش را مهیا فرمایید. شما می توانید از پرایمرهای مارک اِربن و نیکس یا این که پرایمر دلخواه خویش برای این مرحله استعمال فرمائید.
2. رنگی هایلایت برداشته و آن را به کناره داخلی دیده‌های خویش بزنید تا مسافت آنان‌را از یکدیگر بیشتر نماد بدهید.
3. آغاز از سایه دیده با رنگ پر‌نور و درخشان به رنگ‌های طوسی یا این که بژ به کار گیری نمایید. آن را روی پلک خو بزنید. اینکار به دیده‌های شما ظاهری لیفت گردیده نیز میدهد. همینطور مطمئن گردید که سایه به طور یک پارچه روی پلک پخش گردیده‌است.
4. نکته‌ای بسیار اصلی در پیرایش دیده‌های در حدود هم اسموکی کردن آن میباشد. آری اسموکی در اینجا شایسته ترین گزینش برای شماست. از یک سایه دیده تیره مانند رنگ‌های مشکی یا این که قهوه‌ای به کارگیری فرمایید یا این که در‌حالتی که نمی خواهید خیلی از رنگ‌های تیره به کار گیری فرمایید، میتوانید رنگ ارغوانی یا این که آبی رنگ تیره را برای کناره فرنگی دیده‌های خویش در حیث بگیرید تا ظاهری مطلوب‌خیس به آنان بدهید. با استعمال از براشی پرزدار کلیه خطوط دربین رنگ‌های سایه روی پلک را محو فرمائید.
5. سایه‌ای با رنگ میانگین روی خط مژه ذیل زده و آن را از کناره بیرونی تا سه چهارم خط مژه پایینی به سمت درون ادامه دهید.
6. چشمانتان را کانتور نمایید. اینکار دیده‌های شما‌را بازتر نشانه میدهد.
7. از خط دیده مشکی روی خط مژه بالایی و پایینی خویش استعمال نمایید. اینکار تغییر و تحول بزرگی در دیده‌های شما تولید می‌نماید.
8. به مژه‌های ذیل و بالا خویش ریمل بزنید. می توانید از ریمل مارک میبلین به کارگیری نمائید تا مژه‌ها خویش را به زیبایی بلند کرده و ظاهری خوشگل به دیده‌هایتان بدهید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۵۷:۵۴ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

چگونه آرایش خود را حفظ کنیم

شما‌هم مانند خانم‌های دیگر یک باکس پر‌از اسباب و اثاث آرایش و پیرایش دارید و هر روز خویش را زیباتر و جالب‌خیس از روز گذشته می کنید. دستمال مرطوب کودک البته اکثر شما یک مرحله اساسی را از مداد می‌اندازید، زیرسازی پوست تفاوت در بین ذیل سازی کردن و نکردن در نگهداری آرایش و پیرایش تا شب یا این که از دربین رفتن آن تا ظهر میباشد. نینیکس پس این مقاله را تا پایان بخوانید تا بدانید چه روشی خوب پاسخ می دهد.

1- اسپری هیدراته
به کارگیری از اسپری افشانه هیدراته سریع و راحت میباشد و می توانید بعداز آرایش و پیرایش آن را روی پوست اسپری فرمائید. در واقع این اسپری سبب ساز قابل انعطاف‌خیس شدن پوست می گردد به کار گیری از اسپری‌ها برای پوست‌های کم آب تا ساده یا این که برای آن گروه از عده ای که پوستشان چین وچروک یا این که علامت‌های سالخوردگی داراست،بسیار مطلوب میباشد.

2- زیرسازی به شما رنگ و رو می دهد
شایسته ترین رویکرد برای این‌که پوست صورتشان زبر نشود این استکه پیش از به کار گیری از اسباب آرایشی، از یک ذیل ساز به کارگیری نمائید. زیرسازی منجر قابل انعطاف شدن خط وخطوط ریز چین وچروک شکل می‌گردد، در بین تولیدات محافظت پوستی و مواد آرایشی سدی ساخت می‌نماید. زیرسازی خیر صرفا سبب می شود که رنگ و رو شکل شما بی عیب به حیث بیایید بلکه سبب می‌گردد پیرایش در مجموع روز روی شکل شما بماند. در صورتیکه پوستتان در گیر خشکی شدید میباشد، زیرسازی های سیلیکونی یا این که آلی شایسته ترین مورد برای پوشش پوست به حساب آورده می شود.

3- فرمولی برای نشاط دیده‌های خسته
در صورتیکه می خواهید ساعت 6 صبح هم صورتتان روح داشته باشد و چشمتان درخشان و بیدارتر باشد، از یک قلم بژ رنگ برای مژه‌های خویش به کارگیری نمایید. چنانچه خسته باشید یا این که چشمانتان قرمز رنگ باشد برای خودداری از خسته نشانه دادن شکل این قلم میتواند آیتم منسبی باشد.از طرفی میتوانید از مقدار نامحسوسی رژگونه روی سیرتکامل‌ها هم به کارگیری نمائید به دلیل آنکه منجر میگردد پوستتان یه خرده رنگ گرفته و شرایط بیداری و نشاط آن ارتقا یابد.

4- پوستتان را زنده فرمائید
آغاز با یک منزه کننده صورتتان را پاک فرمائید و بعد یک دستتان را به روغن آغشته کرده و با آن صورتتان را ماساژ دهید.در‌این فصل میتوانید از یک اسپری دربردارنده ژل هیدراته کننده روی پوست هم به کارگیری فرمایید که بایستی آغاز آن را آزمایش فرمایید. حواستان باشد که هر قدر صورتتان هیدراته‌خیس باشد، به آرایش و پیرایش کمتری نیاز دارید.

5- چه ماسک صورتی مطلوب خیس میباشد
متخصصان پوست معتقدند که متناسب با موقعیت و نوع پوستتان یک تا دوبار در هفته از ماسک به کارگیری نمائید. برای اینکه بدانید با دقت به نوع پوستتان از چه ماسکی به کارگیری نمائید سفارش می گردد این نصیب را تا انتها استیناف فرمایید.

پوست حساس
برای اشکال پوست‌‌های حساس که در اکثرمواقع مبتلا قرمزی پوست میشود، توصیه ما این میباشد که دنبال محلولی باشید که دربردارنده مواد معدنی بوده تا بتواند هر التهابی را کم کند .

پوست‌های مستعد جوش
چنانچه ترشحات پوستتان و جوش‌های آنها زیاد میباشد، یک ماست رسی می تواند مورد‌ای بهتر برای شما باشد به این دلیل‌که هر نوع عفونتی را از لایه‌های پوستی از در میان برده و لایه‌های پوستی را مجاورت خیس به هم نگه میدارد.همینطور یک ماست رسی مورد‌ای فوق العاده برای مشلات مرتبط با چرب بود پوست میباشد، چرا‌که میتوانید هرنوع کمبود روغن پوست را با جذب روغن اضافی برطرف نماید. توصیه ما استعمال از محصولاتی میباشد که دربردارنده رس کائولین برای نبرد با پوست‌های چرب میباشد.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۴:۲۳ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

نکات کلیدی هنگام آرایش کردن

ترتیب آراستن را برهم نزنید. اصلی میباشد که ترتیب صحیح آرایش و پیرایش را دنبال فرمایید تا مطمئن گردید که شایسته ترین آرایش و پیرایش را کرده‌اید. دستمال مرطوب کودک اگرچه این یک طرز معمول میباشد که آغاز پیرایش مبنا را استارت فرمایید، البته کارشناسان زیبایی سفارش می‌نمایند که از دیده‌ها و ابروهای خویش استارت نمائید. نینیکس در واقع، ایده‌ی خیر میباشد که در غایت کرم‌پودر، کانسیلر و پودر خویش را بزنید تا بتوانید به راحتی تک تک مشکلات را برای فیض آخری برطرف فرمایید. آرایش و پیرایش خویش را پایین نوروفروغ طبیعی اعمال دهید.

کوشش نمائید آرایش و پیرایش خویش را تا حد قابلیت و امکان در فروغ و روشنایی طبیعی جاری ساختن دهید. پیرایش ذیل نورهای تصنعی و مصنوعی مختلف به لحاظ می‌رسند.

سرد، گرم یا این که خنثی؟

بدن رنگ خویش را بشناسید اصولاً سه رنگ وجود دارااست: گرم، سرد و خنثی، و اصلی میباشد که رنگ خویش را بشناسید تا تولید ها آرایشی را پیدا فرمائید که ته رنگی متناسب با بدن رنگ شما داشته‌ باشند. یک رویه آسوده برای تشخیص اینکه کدام بدن می باشید این میباشد که رنگ رگ‌های خویش را پژوهش فرمائید. چنانچه رگ‌های مایل به آبی‌رنگ یا این که ارغوانی دارید، بدن سردی دارید. در‌حالتی که سبز به حیث می‌رسند، بدن گرمی دارید و در صورتی در بیان کردن نقص‌ دارید، احتمالاً دارنده رنگ خنثی می‌باشید.

پالت خویش را بسازید

چه پالت کانسیلر و چه پالت سایه دیده، مدام صرفا از چندین رنگ استعمال می کنیم. پالت‌ها معمولاً گران می باشند، براین اساس سایه دیده‌های رنگی را که دوست دارید خریداری نمایید و آنها‌را در یک باکس‌ی خالی قرار دهید تا پالت خویش را متشکل از محصولاتی که حقیقتاً استعمال میکنید بسازید. این شغل میتواند در هزینه‌ی شما صرفه جویی متعددی نماید.

​​فر مژه خویش را گرم نمائید.

پیش از فر کردن مژه‌ها، سشوار خویش را روی فر مژه بزنید. گرما به شما یاری می‌نماید تا بلافاصله مژه‌هایی تماماً فر داشته ‌باشید.

از تولید ها ضد آب با احتیاط استعمال فرمائید.

اگرچه تولیدها مقاوم در قبال آب برای استعمال زمان بر دوران و ماندن بهتر می‌باشند، ولی قرار دریافت کردن زمانبر زمان در معرض اینگونه محصولاتی میتواند به پوست شما زخم برساند. از آنجایی که تولید ها مقاوم در قبال آب نیاز به مالش زیاد یا این که محصول ها خاص برای از در بین بردن آن دارا هستند، ساییدگی و پاره گی لایه‌ی محافظ پوست بسیار قابلیت و امکان پذیر میباشد.

اعجاز‌ی الکل

نوبت آن گاه که رژگونه یا این که سایه‌ی دیده شما شکاف خورد، نگران نباشید. تنها کمی الکل به آن اضافه نمائید و آن را در مکان خویش نگه‌دارید. بگذارید الکل تبخیر خواهد شد و به اسباب آرایشی خویش درود فرمایید.

بی بی کرم بسازید

پرایمر، کرم پودر، کرم ضد آفتاب و پودر فشرده خویش را ترکیب فرمایید تا کرم BB سفارشی خویش را بسازید.

اثاثیه آرایشی شما فردی میباشد

به اشتراک گذاشتن اسباب پیرایش، حتی با نزدیکترین دوستانتان، بهداشتی وجود ندارد. احتمال توسعه و گسترش عفونت بسیار زیاد میباشد. به خصوص از اشتراک گذاری تولیدها دیده و لب دوری کنید.

امید است نکات و ترفندهای آرایشی که در نوشته‌علمی به اشتراک گذارده گردیده ‌میباشد به شما یاری دهد تا همگی چیزهایی را که برای داشتن ظاهری بهتر مایحتاج میباشد فهم فرمایید. ما یحتاج وجود ندارد که آرایش و پیرایش‌گر حرفه ای باشید، فقط کاری که می بایست اعمال دهید این میباشد که‌این نکات خرد را بدانید که می تواند نتیجه ها خوب به شما بدهد. همینطور، مدام مطمئن گردید که صحیح طعام می‌خورید و عالی می‌خوابید. یک مدل معاش سلامت قادر است برای پوست شما اعجاز نماید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۰۲:۵۰ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)