بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

راهنمای انتخاب رنگ مو بر اساس پوست و چشم

بارها شد‌ه‌است که در گزینش رنگ مو سر دربین کاتالوگ‌های زیاد از برندهای گوناگون در دکان‌های اسباب آرایشی مقداری سرگردان گردید و ندانید که چه رنگی به شما میاید و آنگاه با به کار بستن از آن رنگ دقت میشوید که رنگ انتخابی به شما نمی‌آید. دستمال مرطوب کودک رنگ مو سر اثر متعددی در جوان‌خیس شدن فیس‌ی شما دارااست. از این رو بایستی اولی نکته‌ای که درصورتتان نیاز به تغییر تحول دارااست رنگ گیسو میباشد. نینیکس به دلیل آن که مو سر به پوست شکل مجاورت میباشد براین اساس بایستی هماهنگی در بین آن ها برقرار باشد. تعیین رنگ مو سر به رنگ پوست، رنگ دیده بستگی داراست.

تعیین رنگ مو سر بر طبق رنگ پوست
پیش از گزینش رنگ مو سر بایستی رنگ پوستتان را بشناسید، بعد رنگ گیسو خویش را گزینش فرمائید. برای اینکه بدانید پوست شما در دسته سرد یا این که گرم جای دارد عالی میباشد به مچ دستتان نگاه نمایید در صورتی رگ‌های آبی رنگ و یا این که بنفش مشاهده کردید یعنی پوست شما سرد و در‌صورتی‌که رگ‌های مشاهده گردیده سبز باشد یعنی رنگ پوست شما گرم میباشد.

رنگ مو مطلوب پوست‌های پر‌نور: کسانی با این رنگ پوست خوب میباشد از رنگ‌های کاراملی، عسلی و طلایی برای رنگ موهای خویش به کارگیری نمایند.

رنگ مو سر مطلوب پوست‌های تیره: کسانی با این رنگ پوست خوب میباشد از رنگ‌های فندقی، شرابی، شکلاتی تیره، مسی، پاد شاه‌بلوطی، ابریشمی تیره، قهوه‌ای طلایی ، عسلی و آجری به کار گیری نمایند.

رنگ مو سر مطلوب پوست‌های گندمی: اشخاصی با این رنگ پوست عالی میباشد از رنگ‌های نسکافه‌ای، دودی، فندقی، قهوه‌ای، عسلی، کرم نخودی، شیری، صورتی و گلبهی به کار گیری نمایند.

رنگ گیسو مطلوب پوست‌های صورتی: اشخاصی با این رنگ پوست خوب میباشد از رنگ‌های قهوه‌ای تیره، زیتونی و کرم گلی به کارگیری نمایند.

تعیین رنگ مو سر بر پایه ی رنگ دیده
یکی‌از نکات دیگری که بایستی بدانید این میباشد که رنگ انتخابی برای موهایتان می بایست با رنگ چشمان شما نیز هماهنگی داشته باشد و به زیبایی شما اضافه کند. به نقل از رنگ گیسو مطلوب نیازمند تعیین ظریف آن و هماهنگ شدن با رنگ چشمان شما است.

رنگ مو انتخابی برای دیده‌های قهوه‌ای: عده ای که دیده‌هایشان قهوه‌ای پر‌نور میباشد عالی میباشد از رنگ‌های بلوند عسلی، قهوه‌ای فندقی ، قرمز رنگ پر‌نور، تافی، کاراملی، مسی و یا این که طلایی برای موهایشان استعمال نمایند. خوب میباشد از رنگ‌های بلوند نقره‌ای و یخی استعمال نکنید به دلیل آن که در میان رنگ مو سر و دیده‌هایتان تناسبی برقرار نمی شود. عده ای که دارنده رنگ دیده‌های تیره می‌باشند خوب میباشد از رنگ موهای مسی، قهوه ای-طلایی و بلوطی به کار گیری نمایند.

رنگ مو انتخابی برای دیده‌های رنگی: خانم‌هایی که دیده‌های پر‌نور مثل سبز و یا این که آبی رنگ دارا‌هستند خوب میباشد از بلوند یخی برای رنگ موهایشان به کارگیری نمایند تا هماهنگی دربین رنگ موی و دیده‌ها به زیبایی برقرار خواهد شد.

رنگ گیسو انتخابی برای دیده های مشکی: اشخاصی که دیده‌های مشکی دارا‌هستند خوب میباشد از رنگ موهای شرابی، بادمجانی و ماهاگونی به کار گیری نمایند چون چشمانشان را جالب خیس اکران میدهد.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۱۳:۴۴ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

توصیه‌های اولیه برای ترمیم موی آسیب دیده

استعمال از رنگ موی را به دست‌کم برسانید. به کار گیری‌ی بیشتراز حد از رنگ گیسو سبب ساز می‌گردد ساقه‌ی گیسو زخم ببیند و موها وز و زبر شوند. دستمال مرطوب کودک چنانچه که می خواهید موهای مجروح‌ی خویش را ترمیم فرمایید خوب میباشد از رنگ مو سر تا بهبودی بی نقص موهایتان به کار گیری نکنید و اذن دهید تا موهایتان به موقعیت طبیعی خویش برگردد، به دلیل آن که رنگ آمیزی مداوم به موها جراحت وارد می‌نماید. نینیکس ماده‌ی بی رنگ کننده در رنگ موهای شیمیایی به کوتیکول موی جراحت میزند و سبب ساز می گردد موها آسیب پذیر و کم آب شوند.
در شرایطی‌که دلداده رنگ آمیزی موی میباشید و یا این که میخواهید ریشه‌ی موهای پرورش کرده‌ی خویش را بپوشانید عالی میباشد از رنگ گیسو طبیعی یا این که رنگ گیسو منحصربه‌فرد موهای مصدوم به کارگیری فرمائید که در واقع به مکان زخم رساندن به موهایتان به ترمیم آن نیز امداد می‌نماید.
رنگ گیسو منحصر به فرد موهای مجروح فاقد آمونیاک می باشند و منجر محافظت رطوبت موهایتان می شود.
صاف و یا این که فر کردن به طور موقت یا این که مستمر زخم متعددی را به موهای شما وارد می‌نماید عالی میباشد از این شیوه‌ها استعمال نکنید.


2. بعد از شستن، موهای خویش را به آرامی کم آب نمایید
موهای آسیب پذیر نیاز به نگهداری بیشتری دارا‌هستند خصوصا در صورتی تر باشند. موهای مرطوب به راحتی کشیده و آسیب پذیر میگردند به این ترتیب هنگام شستن و کم آب کردن موهایتان توجه مورد نیاز را به خرج دهید و این‌ عمل را به طور ملایم ایفا دهید. بعداز خزینه، موهای خویش را به دور یک حوله‌ی نخی بپیچید و به آرامی آن را فشار دهید تا آب موهایتان گرفته گردد. از حرکات تند و خشن برای دریافت کردن آب مازاد موهایتان به کار گیری نکنید به این دلیل که سبب ساز می‌گردد موها موقعیت موخوره و وز پیدا نمایند.

وقتی که موهای خویش را می‌شویید، پوست رمز خویش را با نوک انگشتانتان به آرامی ماساژ دهید، هیچ زمان این‌ عمل را با شدت جاری ساختن ندهید چون ممکن میباشد موهایتان جراحت ببیند و آسیب پذیر خواهد شد.


3. شامپو را بیش تر از یک یا این که دو توشه در هفته به کارگیری نکنید
پوست رمز روغنی به اسم سبوم تولید می‌نماید که از کم آب شدن گیسو خودداری می‌نماید. وقتی که موهای خویش را بیش تر از حد بشویید سبب ساز می گردد موها نازک و بدحالت شوند براین اساس خوب میباشد در هفته یک یا این که دو توشه از شامپو برای شستن موهای خویش به کارگیری فرمائید چون این شغل به شما امداد می‌نماید موهای تندرست و براقی داشته باشید.

در صورتیکه موهایتان را 1 الی 2 توشه در هفته می‌شویید و موهایتان چرب به لحاظ می رسد، سفارش میگردد از شامپو مو سر کم آب طبیعی به کار گیری نمائید.
برای تهیه و تنظیم‌ی شامپو کم آب 1 قاشق غذاخوری ذرت و ½ قاشق غذاخوری جوش شیرین و یکسری قطره روغن اسانس به دلخواه خودتان تنظیم نمایید، مواد را با یکدیگر ترکیب نمایید و استعمال فرمایید. چنانچه مقدار متعددی شامپو کم آب را صحیح کرده‌اید، می توانید ما‌نده‌ی آن را در یک کاسه محافظت فرمائید و برای مواردی که موهایتان چرب گردیده است از آن استعمال نمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۱:۳۵ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

چه زمانی می‌توانید از سشوار روی موهای فر استفاده کنید

معمولا می توانید از سشواری که بر پرورش یک رمز پخش‌کننده نصب گردیده است، برای کم آب کردن موهای‌تان به کار گیری فرمائید. دستمال مرطوب کودک در صورتیکه میخواهید برای یک مراسم و یا این که یک تنوع گاه و بیگاه، موهای‌تان را صاف نمائید، در حالتی‌که پیشگیری‌های موردنیاز را جاری ساختن دهید، زخم خاصی به موهای‌تان وارد نمی شود. نینیکس مهم‌ترین چیزی که می بایست به حافظه داشته باشید آن میباشد که هیچوقت نباید از دمای بالا به کارگیری فرمایید؛ برای شما دمای میانگین یا این که زیر شایسته ترین آیتم‌ها می باشند. همینطور مطمئن گردید که قبلی و بعداز صاف کردن موها، آنان را آبرسانی میکنید.

برای مراقبت سالم موهای فر، بایستی از چه محصول ها و چیزهایی غربت کنیم؟
موهای فر به مقدار متعددی رطوبت نیاز دارا هستند تا سلامت، درخشان، و فر/موج‌دار خوش‌وضعیت باشند. پس هر چیزی که منجر کم آب شدن موها گردد در بلندمدت جراحت‌رسان میباشد. این مشمول الکل‌ها و سولفات‌ها هم می‌گردد. همینطور هر چیزی که جلوی جذب رطوبت بوسیله مو سر را بگیرد، مانند سیلیکون‌ها. اما، مواد شیمیایی خشن (مانند رنگ‌موها و دکلره‌کننده‌ها) و به کارگیری از هوای داغ هم چنانچه فورا آن گاه‌ها اقدامات جبرانی ایفا ندهید، جراحت‌رسانند.

 

چطور می توانید موهایتان را برای شرایط‌های قانونی یا این که گفت‌و‌گو‌های کاری، به نحو متفاوتی بیارایید؟

در شرایطی که میخواهید موهای فرتان را برای اتفاق ها قانونی یا این که گفتمان‌ها، به صورت متفاوتی بیارایید، سبک گردآوری‌گردیده قادر است مطلوب باشد. همینطور استعمال از یک گیره مو سر برای کنار کشیدن موها، یا این که صاف کردن جلوی موها هم می تواند به شما ظواهر زیبایی بدهد.

آیا رنگ موها طبیعت موهای فر را حاد می‌نمایند؟
بیشتر رنگ‌موها دربردارنده مواد شیمیایی خشن می‌باشند و تاثیر مخربی بر روی سالمی موها دارا هستند. برخی از این رنگ‌ها کمتر از سایر جراحت‌رسانند و درین دربین، شایسته ترین گزینه، رنگ موهای گیاهی نصفه‌مستمر می‌باشند. اصلی ترین اختلال در به کار گیری از رنگ‌موها آن میباشد که معمولا برای آنکه رنگ به صحت خودش را آرم بدهد، ناچار به دکلره کردن موها هستیم و این فعالیت بیشترین جراحت را به موها وارد می‌نماید. چنانچه تصمیم داشتید موهای‌تان را دکلره و رنگ فرمایید، شیوه های کمتر زخم‌رسانی مانند به کار گیری از معالجه Olaplex یا این که استعمال از یک ماسک پروتئینه/آب‌رسان قادر بعداز زدن رنگ مو سر مناسبند. بسته به معیار تندستی موهای‌تان، از زیاد رنگ آمیزی آن ها اجتناب نمایید.

نحوه صحیح کوتاه کردن موهای فر چیست؟
کوتاه کردن موهای فر، بستگی بدون نقص به ظواهر موها زمانی که کم آب میباشند دارااست. کوتاه کردن موها زمانی کم آب میباشند شایسته ترین سود را می دهد، چون هر کدام از تارهای مو سر شما پیچ و خم متفاوتی دارااست و می بایست با اندازه‌ی متفاوتی کوتاه گردد. پس در حالتی که می خواهید برش موهای‌تان صاف خواهد شد، می بایست بعداز شستن و کم آب شدن موها باشد تا موهای‌تان ارتفاع و صورت طبیعی‌شان بدست آورده باشند. کوتاه کردن موهای کم آب این چنین میباشد که کارشناس کوتاهی موی از شما میخواهد تا پیش از وعده دیدار‌تان، موهای‌تان را بشورید و مانند مدام‌تان کم آب فرمایید. بعداز آنکه موهای‌تان بر پایه ی با چیزی که مراد‌‌اید کوتاه شد، مجدد موها را می‌شورند و شرایط میدهند، بعد کم آب می‌نمایند تا تاثیر کوتاهی بر روی موهای‌تان را ملاحظه کنید. بعد از آنکه از شر انتهای مجروح موی خلاص شدید، مجموعه‌های مو سر‌تان دیگر به سوی ذیل کشیده نمیشوند و معمولاً ظاهرشان از لحاظ الگوی فر و درخشندگی تغییر‌و تحول می‌نماید. بعد از آن آرایشگر مطمئن میشود که هر قسمت ناخواسته‌ای که ظواهر میگردد را صحیح نماید.

یک مزیت حقیقتا تبارک درباره موهای فر آن میباشد که درصورتی که بخواهید خودتان موهای‌تان را کوتاه نمائید، می توانید گروه به گروه آنان را کوتاه نمایید و حتی چنانچه سود عمل بهتر هم نشود، موهای‌تان چیزی علامت نمی‌دهد.
ضروری‌ترین وسایلی که یک موفرفری می بایست داشته باشد چه میباشند؟
خصوصی وسایل بهتر برای هر دختر موفرفری عبارت میباشد از:

کتف دندانه درشت.
حوله میکروفایبر.
روسری/روبالشی ساتن.
بیگودی‌های فنری موی (ازآنجاکه منجر شکستن رینگ‌های فر موی نمی شوند شایسته ترین آیتم می باشند).
ماساژور پوست راز (برای سرعت بخشیدن به شستشوی گیسو بهتر میباشند و به رویش سریع‌خیس گیسو شما هم امداد می‌نمایند).
برس‌های گره‌بازکن یا این که برس‌های مو تر (هر دو برای گشودن گره‌های موهای‌تان خوب می باشند).


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۰۱:۵۸ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

بهترین رنگ موها برای پوست روشن و چشم‌های فندقی

مسی: ادغام رنگ‌های قرمز رنگ و سبز از پردیس آمده و ما در زمینه ی تزئینات سال نو میلادی سخن نمی‌کینم. برای خانم‌هایی که پوست پر‌نور دارا هستند، هاله رنگی گرم مانند مسی فورا رنگ سبز داخل دیده‌های فندقی شما‌را پررنگ می‌نماید. دستمال مرطوب کودک ورای می گوید: «قرمز رنگ و سبز رنگ‌های ضد و نقیض می‌باشند بدین ترتیب به خیر به یکدیگر می آیند. نینیکس این رنگ گیسو دیده‌ها را راءس اعتنا شکل قرار می دهد چون این دو رنگ میتوانند مقابل یکدیگر بایستند. ولی تناژ گرم رنگ موی نمی‌تواند بر رنگ دیده‌های شما غلبه کرده یا این که مرکزیت دقت را از آن ها بگیرد.

 

بلوند تیره
در‌صورتی‌که شما در پی رنگ مو سر بلوندی می‌باشید که صرفا به حفظ یه خرده نیاز داشته باشد، رنگ گیسو بلوند تیره را در لحاظ بگیرید. این مخلوط چشمگیر از رنگ‌های بلوند و تیره دیده‌های فندقی شمارا درخشنده می‌نماید.

 

قرمز‌رنگ آلبالویی
زمانی که دفعه به رنگ گیسو قرمز رنگ و دیده‌های فندقی می رسد، هرچه جیغ‌خیس، خوب! ورای دلداده طرز ادغام گیسو قرمز‌رنگ با پوست پر‌نور و دیده‌های فندقی میباشد. در صورتی می خواهید خویش را به بحران بکشید، این رنگ گیسو قرمز‌رنگ آلبالویی به عبارتی چیزی میباشد که شما می خواهید!

 

شکلاتی تیره
از تیره کردن موهای خویش نترسید، مخصوصاً با وجود رنگی مانند شکلاتی تیره. این رنگ قهوه‌ای شکلانی تیره پر‌از پیگمنت میباشد و به اندازه کافی لبریز جلوه می‌باشد تا به هر رنگ پوست با هر رنگ چشمی بیاید.

 

صورتی آدامسی
به رنگ مو صورتی تفکر می‌کردید؟ ما هم همچنین! برای پوست‌های پر‌نور با دیده‌های فندقی رنگ، ما رنگ صورتی را سفارش میکنیم که بیشتر پاستیلی رنگ میباشد، مانند صورتی آدامسی. تمامی می‌دادند که حفظ از رنگ موهای فانتزی بسیار معضل برانگیز میباشد ولی در صورتیکه شما برای به معضل کشیده شدن فراهم می باشید، مطلقاً می بایست شامپو و کاندیشنر ساده خویش را با شامپو و کاندیشنر مارک ماتریکس سبک Matrix Total Results Keep Me Vivid عوض فرمائید. این تولیدات برای رنگ موهای با نیاز به محافظت زیاد ساخته شدند.

 

زمردی
درصورتی که می خواهید رنگ گیسو با تناژ سرد را برای موهای خویش تعیین نمایید، به سراغ هر رنگ مویی نروید، موهایتان را سبز نمائید. رنگ موی سبز مانند این رنگ زمردی چشمگیر میتواند رنگ پوست پر‌نور شمارا بدون نقص کرده و رنگ سبز داخل چشمان فندقی شمارا درخشنده نماید.

 

اسپرسویی
بگذارید به شما سر کوچکی را بگوییم: هرچقدر موهایتان تیره‌خیس باشد، رنگ چشمان شما در ناهم خوانی با آن پر‌نور‌خیس و جسورانه‌خیس به لحاظ میرسد. در صورتی‌که شما در‌پی این می باشید که تا مکان ممکن رنگ موهای خودتان را تیره نمایید در حالی که هنوز رنگ آن ها کامل شدن پوست شکل پر‌نور شما باشد، پس به رنگ اسپرسویی نگاهی بیندازید.

 

زرد رنگ پر‌نور
ما می دانیم که رنگ زرد پر‌نور انتخابی غیرقابلی پیش‌بینی میباشد ولی رنگ‌های شاداب و غیرمعمولی مانند این رنگ مو سر به طبعً با دیده‌های فندقی طلایی چشمگیر به حیث می‌رسند. شایسته ترین رنگ‌های مو سر برای پوست‌ها میانگین و دیده‌ها فندقی

 

قهوه‌ای تیره
برای آن تیم از خانم‌هایی که به طور طبیعی موهای قهوه‌ای تیره و پوست‌های میانگین دارا هستند، ورای سفارش‌ای برای درمیان گذاشتن با آن‌ها دارااست: رنگ موهایتان را تغییر و تحول ندهید! ورای میگوید: «تیره نگهداشتن رنگ موهای دور و بر شکل معمولاً به پر رنگ‌خیس شدن دیده‌ها یاری می‌نماید.» در حالتی‌که میخواهید تغییری در رنگ موهای خویش ساخت فرمایید، آن را معمولی نگهدارید. از رنگ‌شغل خویش بخواهید تا هایلایت یا این که لولایت‌های قهوه‌ای شکلاتی بین موهایتان بیفزاید. چنین رنگ کلی موها را تیره نگه می دارید در حالی که به آنان سپس و جلوه اضافه کردید.

 

بروند
میخواهید ریشه موهایتان را تیره نگهدارید البته به‌دنبال پر‌نور کردن رنگ موهای خویش می‌باشید؟ رنگ مو سر بروند به شما اذن میدهد تا دو رنگ به طور کاملً مختلف را تجارب نمایید، بعلاوه تناژ رنگ بلوند طلایی میتواند دیده‌های فندقی شما‌را درخشنده نماید. جهت پرهیز از اینکه تارهای دور و اطراف صورتتان خیلی پر‌نور نشود، از رنگ‌فعالیت خویش بخواهید تا برای شما بالیاژ یا این که آمبره جاری ساختن دهد.

 

زغال اخته‌ای
از آنجایی که پوست‌های رنگ میانگین خودشان تناژهای گرم متعددی دارا‌هستند، ورای توصیه می دهد که آن‌ها از رنگ‌های قرمز رنگ پر‌نور هجران نمایند. به مکان آن، در‌صورتی‌که می خواهند رنگی جیغ گزینش نمایند، رنگ مویی با تناژ رمز دمانند زغال اخته‌ای را برای موهایشان در حیث داشته باشند.

 

بلوند شنی
در صورتیکه آنقدر خوش شانس می باشید که بتواند درخش تابستانه پوست خویش را تک تک سال نگهدارید، شم و اکنون درونی ساحلی خویش را به رنگ مو سر بلوند شنی متصل نمایید. این مخلوط فوق‌العاده از بلوند پر‌نور و قهوه‌ای شنی به اندازه کافی روشنی و گرما داراست که هم مکمل رنگ دیده‌ها شما باشد و هم رنگ پوستتان.

 

قهوه‌ای خاکستری
بلوند خاکستری ممکن میباشد برای پوست‌های پر‌نور خوشگل باشد ولی ما حقیقتاً شیدا رنگ گیسو قهوه‌ای خاکستری برای پوست‌های میانگین با دیده‌های فندقی هستیم. جهت اینکه رنگ موهای نو خویش را مدام در شایسته ترین شرایط نگهدارید، شامپو و کاندیشنر ساده خویش را با کاندیشنر و شامپو مارک ردکن سبک Color Extend Brownlights عوض فرمایید. این تولید ها که به گذر زمان رنگدانه وارد موهای شما می‌نمایند، قهوه‌ای موهای شمارا سرد نگهداشته و با وارد کردن رنگدانه آبی‌رنگ به موی و متعادل کردن کردن رنگدانه‌های گیسو از قرمز‌رنگ شدن آن ها خودداری می‌نماید.

 

ارغوانی
آیا شما تصمیم به رنگ یه خرده سردتر دارید؟ با رنگ مویی پاستیلی و دارنده تناژ سرد مانند ارغوانی ترند بمانید.

 

توایلایت
تا قبل از این هم گفتیم که تناژهای گرم دلیل اساسی پررنگ کردن دیده‌های فندقی میباشد ولی درصورتی که نخواهید آحاد موهایتان را به رنگ عسلی یا این که بلوند کرمی تغییر تحول دهید چه؟ از رنگ شغل خویش بخواهید طرز توایلایت را برای شما اعمال دهد. رنگ‌عمل شما دربین رنگ مسئله و طبیعی تیره موهای شما هایلایت‌های طلایی در می آورد تا به ظواهر آن ها جلوه و تناژ گرم بیفزاید.

 

شرابی تیره
ما هیچ زمان به رنگ مو سر شرابی خیر نمی‌گوییم، مخصوصاً در شرایطی که رنگ آن بدین زیبایی باشد! در‌صورتی‌که پوست شما برنزه و دیده‌هایتا فندقی میباشد، رنگ مو شرابی تیره از گروه رنگ‌های قرمز‌رنگ مطلوب شما خواهد بود.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۲۴:۴۶ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

دلایل خشک شدن مو

از وسایل حرارتی وضعیت‌دهنده موی زود به زود استعمال میکنید: در صورتی برهان عمده کم آبی موهایتان به کارگیری مداوم از وسایل موقعیت‌دهنده بسیار داغ میباشد، شاید ایده بدی نباشد که برای مدتی از سشوار‌های هوای گرم بی آلایش با مرتبه حرارت تحت به کار گیری فرمائید. دستمال مرطوب کودک هر زنی بایستی برای مجال‌های خاص، اتو موی و بقیه ابزارهای موقعیت‌دهنده حرارتی را در دسترس داشته باشد، البته به کار گیری از سشوارهای کلاسیک هوای گرم به موهایتان مجال می دهد که ترمیم شوند. نینیکس به خاطر داشته باشید که حتی در حین به کارگیری از این سشوارها هم مطمئن گردید که از متاع محافظتی گرمایی حرارتی قابل قبولی به کار گیری میکنید. صحت دارد که داشتن موهای سلامت و براق یک چیز دیگر میباشد، البته گاهی می توانید با به کارگیری از بعضی از تولیدها زیبایی گیسو، این درخشندگی و شادابی را به صورت تصنعی و مصنوعی در موهایتان ساخت نمایید. این تولیدها طوری فرمول‌بندی گردیده‌اند که برای مدتی و به صورت موقت، موهای شمارا شاداب و براق آرم میدهند. ولی گزینش کردن کالا مطلوب فعالیت بسیار دشواری میباشد. به گفته متیو: بخش اعظمی از اسپری‌های مشابه‌ساز کنار دریا منجر می شوند که موهای شما ظاهری مات و آسیب پذیر پیدا نمایند، چیزی که اینجانب در هیچ یک از حاشیه دریا‌های حقیقی وواقعی با آن روبرو نشده‌ام! با به کارگیری از سفارش‌های یک شخص ماهر و ولی تکنیک‌های صحیح و ابزار مطلوب، موهای کم آب و آسیب پذیر به زودی برای شما تبدیل به خاطره میگردند. رنگ موهایتان را خیلی سریع پر‌نور کرده‌اید: جالبه که صرفا دست اندرکاران خانگی نیستند که روی تندرست و شادابی موهایمان تأثیر دارا هستند. موریس می گوید سو‌مین ادله کم آب بودن موها که در حین معاش ماهر‌اش با آن روبرو گردیده است پر‌نور کردن خیلی سریع رنگ موی میباشد. رنگ از خانواده بلوند پر‌نور یا این که پاستیلی را آزمون نکرده‌اید بایستی بدانید که برای داشتن اینگونه رنگ گیسو آغاز می بایست موهایتان پر‌نور خواهد شد. معنا این کلام آن میباشد که کارشناس رنگ مویتان ناچار میباشد که از آغاز یک یا این که دو مرحله دکلره بر روی موهایتان به کار گیری نماید تا قضیه موهایتان به قدر کافی پر‌نور خواهد شد که بتواند بر روی آن رنگ مو بلوند پر‌نور یا این که رنگ پاستیلی را پیاده نماید. روند دکلره کردن به هر ترتیب به تندرست موها زخم میرساند، به همین برهان متخصصین رنگ گیسو با احتیاط و اکراه از آن به کار گیری می‌نمایند. با این حالا در شرایطی که پیرو آن میباشید که رنگ مویتان را به صورت دراماتیکی تغییر‌و تحول بدهید، خوب از خودتان را برای مراجعات مکرر و با مسافت به تالار آرایشی فراهم نمائید. بدین ترتیب کارشناس رنگ مویتان قادر است فرآیند دکلره کردن مویتان را با مسافت از هم اعمال دهد تا جراحت کمتری به موهایتان وارد گردد. برای آن که مطمئن گردید که جراحت کمتری به موهایتان وارد میشود، قبل از گزینش رنگ مو گزینه عشق و علاقه‌تان آغاز درباره آن تفحص نمائید تا بدانید که به یکسری مرحله دکلره کردن نیاز دارااست. افزون بر آن مطلقاً با آرایشگرتان یک وعده دیدار بگذارید و در آن گردهمایی، به صورت روشن با وی کلام فرمائید که تا چه ترازو به تندستی و زخم نرسیدن به موهایتان التفات می‌دهید. مطمئن باشید این مکالمه می تواند در مراحل کلی عمل، تغییرات متعددی تولید نماید.

موهایتان را خیلی زود به زود رنگ می‌زنید: ما معمولاً راجع‌به اعتیادآور بودن رنگ مو سر طنز میکنیم، ولی این قضیه تا حد متعددی واقعیت دارااست. در حالتی که شما به عنوان مثال اشخاصی می باشید که عادت دارا‌هستند رنگ موهایشان را زود به زود عوض نمایند و مدام با واپسین ترندهای رنگ گیسو همپا باشند، با این واقعیت مواجه میشوید که بهای این تنوع را موهایتان می پردازند. صرفا روشی که بوسیله آن میتوانید جراحت وارداتی به موهایتان را کمتر فرمایید آن میباشد که میان جلسات رنگ مویتان چند ماه مسافت بیندازید و در‌این مسافت از تولیدات تقویتی مو سر به کارگیری فرمائید. در‌صورتی‌که میخواهید موهایتان شایسته ترین ظواهر ممکن را داشته باشند، بایستی برای قابل انعطاف‌کننده‌های عمقی موی و یا این که معالجه‌هایی که در باطن تالار‌های آرایشی بر روی موها ایفا میگردند هزینه نمائید. در نقطه پایان تارهای مویتان با شادابی و تندستی‌شان از شما قدردانی می‌نمایند. در حال حاضر مهیا‌اید که به نبرد کم آبی موهایتان بروید!


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۳۸:۴۳ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

۲ مدل موی شگفت انگیز برای کودکان

دم اسبی پیچ خورده: این ترجیحاً یکی بی آلایش‌ترین سبک‌های گیسو کوتاه برای کودک‌ها میباشد که زیاد ارتفاع نمی‌کشد و می‌قدرت آن را با اکسسوری‌های زیبای موی، حتی روبان، تزئین کرد! برای این ظواهر، موهای کوچولو بایستی به خیر و خوبی کتف خواهد شد تا قابل انعطاف و سوای گره میل کردن خواهد شد. دستمال مرطوب کودک نصیب گیسو در کنار: در حالتی که دختر شما این نام مجاز نمی باشد ری‌های جلویی دارااست، میتوانید آنان را آزاد بگذارید چون سنجاق کردن آن مشقت بار میباشد. نینیکس با استعمال از یک کتف دندانه دقیق، موها را به یکسری نصیب تقسیم نمائید. و از تیکه‌ی مو جلویی آغاز فرمایید. گیسو را بردارید و آغاز به چرخاندن آن به سمت درون فرمایید. در شرایط ایده‌آل بایستی اذن دهید بخش پیچ خورده روی آن بیاید. اکنون یک کش موی بردارید و آن را ببندید. این شغل را با مجموع نصیب‌های دیگر تکرار فرمائید. این شغل را برای موها تا حوزه‌ تاج جاری ساختن دهید و موها را در پشت راز بگذارید. از اثاثیه جانبی خوشگل و گیره‌های خرد برای پر رنگ کردن موها به کار گیری فرمائید. بیشتر بخوانید: راهنمای معمولی برای گشودن موهای گره خورده

Criss Cross Pigtails: این یک سبک گیسو بسیار دیدنی و گوناگون میباشد که با موهای کوتاه و همینطور موهای میانگین به نیکی صحیح میگردد. هنگامی که موها کتف شد تا همگی گره‌ها از فی مابین برود، آن را از اواسط تقسیم نمائید. از سمت جلو یک تکه موی بردارید و دم اسبی سفت ببندید. هم اکنون این را به طور کریس به سمت پشت راز برگردانید و مجدد با کش سفت ببندید. همین عمل را برای طرف دیگر در جلو نیز تکرار فرمایید. انتهای گیسو را شل و ول دم اسبی را بگیرید، آن را به طور اریب به سمت پشت رمز بیاورید و با کش سفت ببندید. گذراندن زمان با دختر، خواهر یا این که خواهرزاده خویش و وضعیت دادن به موهای آن ها یک تجارب خوب میباشد. با هر سبک گیسو جدیدی که آزمون میکنید، نوباوه شادتر می شود! و با تعداد متعددی سبک مو سر که می بایست آزمون فرمایید، هر گرد‌همایی آرایش و پیرایش گیسو مختلف و نو میباشد. ولی، این سبک گیسو برای نوباوه‌هایی که موهای کوتاه دارا هستند به راحتی قابل کسب میباشند و بسیار شیک به حیث می‌رسند. از اضافه کردن بافت‌های بی آلایش به سمت گوشه‌ها گرفته تا یک گیسو شیک، این سبک موها شروعی را به شما می دهد که برای دیدنی کردن پیرایش موی برای فرزندتان نیاز دارید. براین اساس، به بالا بروید و یک سبک گیسو را گزینش نمائید و کارایی نمایید با فرزند خویش رابطه برقرار نمایید!


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۱۹:۱۰ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

۱۰ ایده برتر رنگ مو بلوند برای هر تن پوست

در‌حالتی که قصد دارید ظاهری بلوند داشته‌ باشید و در باب شایسته ترین رنگ مو سر برای خویش سرگردان گردیده‌اید، به مکان صدق آمده‌اید. دستمال مرطوب کودک در اینجا، ما دوستداشتنی‌ترین ایده‌های رنگ مو سر بلوند را فهرست کرده‌ایم تا ظواهر خویش را زیباتر فرمائید. نینیکس سایه‌ها و رنگ‌های متعددی در بازار جان دار میباشد براین اساس، می بایست رنگ پوست خویش را بشناسید و رنگ مویی تعیین نمائید که بیشترین انطباق را با رنگ پوست شما داشته ‌باشد.

در‌این نوشته‌علمی، ما لیستی جامع از 10 رنگ بلوند خوشگل تنظیم کرده‌ایم که میتوانید از فی مابین آنان شایسته ترین را گزینش فرمائید.

10 ایده بلندتر رنگ گیسو بلوند برای هر بدن پوست

1. رنگ گیسو بلوند تیره


بلوند تیره یک رنگ خوب میباشد در صورتی‌که شما رنگ پوست میانگین تا پر‌نور دارید. این رنگ گرم طبیعی و خوشگل به لحاظ می رسد. در شرایطی‌که پوست سبزه‌ای دارید و درپی پر‌نور کردن رنگ موهایتان می‌باشید، بلوند تیره شایسته ترین رنگ برای شماست.

2. هایلایت بلوند


هایلایت‌های بلوند خنک برای خوشرنگ کردن موهای رنگ گردیده مطلوب می‌باشند. آنها بعدها بیشتری به موهای شما می‌بخشند و موهای شمارا حجیم‌خیس آرم میدهند. برای آزمون این این رنگ گیسو باکلاس، از آرایشگر خویش بخواهید تا رنگ‌های سرد را به نصیب میانی موهای شما بیفزاید.

3. رنگ موی بلوند خاکستری


این رنگ موی دارنده سایه‌ی نقره‌ای میباشد و برای خانم‌هایی با رنگ پوست‌های میانگین تا تیره و دیده‌های تیره‌خیس مطلوب میباشد. در صورتی‌که در ادامه یک رنگ گیسو تابستانی می باشید، این به عبارتی میباشد.

4. رنگ موی بلوند عسلی


کمتر رنگ پوستی میباشد که‌این رنگ بلوند عسلی به آن نیاید، اینجانب هر رنگ پوست و چشمی که دیدم در کنار رنگ عسلی بی‌نظیر گردیده بود، پس معطل چی میباشید؟

5. رنگ مو سر بلوند پر‌نور


شایسته ترین نکته در باب این رنگ قشنگ این میباشد که برای هر صورت‌ای بهتر به لحاظ میرسد. برای این سایه، از آرایشگر خویش بخواهید تا رنگ‌های سرد را به اساس‌ی بلوند طلایی شما بیفزاید. این رنگ دوست داشتنی موهای شما‌را حجیم و پرپشت آرم میدهد.

6. موهای بلوند طلایی


این سایه‌ی طبیعی ترکیبی از رنگ‌های گرم عسلی و طلایی میباشد. این ظواهر طبیعی و گرم برای خانم‌هایی با رنگ پوست‌های تیره‌خیس مطلوب میباشد.

7. بلوند کاراملی


این یک کدام از گرم‌ترین تناژهای بلوند جان دار میباشد که آن را به رنگ مو ایده‌آل برای رنگ پوست‌های میانگین و تیره تبدیل می‌نماید. با تعدادی هایلایت تیره‌خیس، می‌قدرت آن را روی پوست‌های پر‌نور‌خیس نیز بهره برد.

8. موهای بلوند میانگین


در صورتی چشمانی سبز یا این که قهوه‌ای دارید، این رنگ گیسو را می بایست آزمون نمائید. این یک تناژ خوب برای زنانی میباشد که در پی بلوند شدن می‌باشند. برای داشتن رنگ گیسو بلوند میانگین بی نقص، از محور طلایی پر‌نور با رنگ‌های گندمی سرد به کار گیری فرمائید.

9. رنگ مو سر بلوند توت خارجی


بلوند توت خارجی در حالتی که که موهای شما طبیعتا دارنده تناژ گرم باشد و رو به قهوه‌ای بزنند، رنگی قشنگ میباشد. این رنگ تکمیل کننده موهای کوتاه و بلند میباشد براین اساس هر ارتفاع مویی که دارید این رنگ مو سر را آزمون فرمایید.

10. موهای بلوند طبیعی


موهای بلوند طبیعی به سیرتکامل‌ای رنگ می گردند که انگار شما با این رنگ گیسو متولد گردیده‌اید. بسته به رنگ پوستتان، می توانید این تناژ رنگ گیسو را تیره‌خیس یا این که پر‌نور‌خیس گزینش فرمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۱۳:۱۰ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

پنج ماده غذایی مفید برای رشد مو

موهای بلند، تندرست و پرپشت آرزوی کلیه خانم‌ها میباشد. این امید را با غذاهایی برای پرورش و تقویت موی پژوهشگر نمائید. این غذاها سرشار از پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی میباشند که برای موهایی درخشان و تندرست مایحتاج میباشد. دستمال مرطوب کودک که به پرورش طبیعی موی امداد می‌نمایند. نینیکس و در عین اکنون تارهای گیسو را از ریشه تا نوک فارغ از موخوره و ابریشمی نگه می‌دارا‌هستند. درین نوشته‌ی‌علمی حافظه بگیرید که کدام غذاها میتوانند به پرورش موها امداد کرده و بسیای از ایرادات آن را حل نمایند. ادامه مقاله با ما همدم باشید.

شایسته ترین مواد غذایی برای رویش گیسو کدامند؟

1. تخم مرغ
تخم مرغ سرشار از پروتئین میباشد و اکثر وقت ها در ماسک‌های مو سر و بقیه محصول ها حفظ از گیسو به کار گیری می گردد. مطالعات نشانه می دهد که زرده تخم مرغ سبب ساز تحریک رویش موی در سلول‌های پاپیلای پوست می‌گردد، همینطور سرشار از بیوتین میباشد که برای ایجاد کراتین (پروتئین گیسو) ضروری میباشد. بیوتین ممکن میباشد سالم موی را بهبود بخشد. سلنیوم و روی جان دار در تخم مرغ نیز ممکن میباشد منجر تندرست مو سر گردد. شواهد نماد میدهد که تخم مرغ مو سر به براق‌خیس و قدرتمند‌خیس شدن موی یاری کرده و از شکنندگی و شکستن آن پرهیز می‌نماید.

2. صیفی جات برگ سبز
صیفی جات برگ سبز دربردارنده مواد پرخاصیت مانند اسید فولیک و بیوتین می‌باشند که به مراقبت سالم گیسو امداد می‌نمایند. اسفناج سرشار از ویتامین C، آهن و فولات میباشد که ممکن میباشد سبب ساز رویش موی خواهد شد. اسفناج سرشار از ویتامین A میباشد. مطالعات علامت می دهد که ویتامین A و مشتقات آن به رویش و حفظ غدد چربی امداد می‌نماید.

3. آووکادو
آووکادو میوه‌ای بی نیاز از مواد مفید میباشد. آنان سرشار از ویتامین B12، ریبوفلاوین، ویتامین C و A، فولات، آهن، نیاسین، ویتامین B6 و مقادیر پاره ای روی می باشند. کلیه این مواد مفید به رویش موی یاری می‌نمایند. آووکادو به لطف پلی‌فنول‌ها، کاروتنوئیدها و ویتامین‌های B و E که به تقویت تارهای مو سر امداد می‌نماید دارنده خاصیت آنتی‌اکسیدانی میباشد.

این خاصیت آنتی‌اکسیدانی سبب کاهش ساخت‌و‌ساز رادیکال‌های آزاد می گردد و از سپید شدن زودرس موها پرهیز می‌نماید. همینطور، آووکادو تحت عنوان یک قابل انعطاف کننده طبیعی موی به کار گیری می گردد. اسید اولئیک جانور در آن ممکن میباشد به تقویت نصیب داخلی ساقه موی و حتی پرهیز از شکستن گیسو یاری دهد. با این حالا، پژوهش ها بیشتری دراین مورد ضروری میباشد.

4. توت‌ها
توت‌ها دارنده محتوای بالایی از ویتامین C می‌باشند. ویتامین C همینطور به جذب آهن یاری می‌نماید. این ریزش موی در اشخاص دچار به کمبود آهن کاهش می دهد. عصاره تمشک سیاه ممکن میباشد به کاهش ریزش موی به جهت آلوپسی یاری دهد.

5. ماهی
ماهی دربردارنده اسیدهای چرب امگا 3 میباشد که به بهبود سالم گیسو می گردد.

اسیدهای امگا 3 میتوانند به مهار 5-آلفا‌ردوکتاز امداد نمایند که هورمونی را ساخت و ساز می‌نماید که ممکن میباشد سبب ریزش موی گردد. تکمیل کننده‌های روغن ماهی اکثر زمان ها برای بهبود چگونگی مو سر به کار گیری می شود. ماهی‌هایی مانند ماهی بدن نیز سرشار از پروتئین می باشند و اکثر اوقات برای ارتقای سالم گیسو به رژیم غذایی اضافه می شوند.

ماهی سالمون سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین D میباشد. کامل کننده ویتامین D ممکن میباشد به معالجه ریزش مو سر مردانه و زنانه یاری دهد. مصرف منابع غذایی سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 ضروری میباشد چون تن شما نمی‌تواند این چربی‌های تندرست را ایجاد نماید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۴:۴۵:۱۵ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

مراقبت و پاکسازی پوست صورت در خانه

داشتن پوستی صاف بدون‌شک آرزوی اکثری از خانم‌هاست. خانم‌ها بعضی وقتها از به کار گیری بیشتراز حد از کرم‌های آرایشی خسته می شوند و دوست دارا‌هستند پوستی صاف داشته باشند به دلیل آن که در زیبایی شخص نقش بسیار متعددی داراست. دستمال مرطوب کودک جوانی شخص در گرو پوستی صاف و سلامت میباشد. نینیکس یک کدام از خط مش‌هایی که می بایست برای داشتن پوستی تندرست در حیث گرفت تطهیر پوست میباشد.

حفظ روزمره از پوست شکل
با مسدود شدن منافذ پوست با چربی و یا این که آلودگی‌هایی که در حین روز بر روی شکل می‌نشیند راهی برای ساخت و ساز جوش روی شکل پیدا می شود برای پرهیز از این حادثه می بایست محافظت‌های ما یحتاج را برای پوست در حیث گرفت. در اینجا طریق‌هایی که به شما یاری می‌نماید که منافذ مسدود گردیده‌ی پوستتان از فی مابین برود بیان شده میباشد که به آن میپردازیم.

شستشوی شکل: در بالا می بایست پوست شکل خویش را با یک ژل شستشوی شکل بشویید و آن را کم آب فرمائید. خوب میباشد از آب سرد برای شستن پوستتان به کار گیری فرمایید بعد با به کار گیری از شیر منزه‌کن پوست خویش را منزه نمائید تا هرگونه آلودگی که در شکل شما میباشد منزه گردد.

بخور دادن پوست شکل: پس از شست‌شوی شکل می بایست آن را 5 دقیقه بخور دهید و با یک حوله آن را کم آب نمائید.

اسکراب: برای از فی مابین رفتن سلول‌های مرده بر روی پوست از اسکراب به کارگیری نمایید آن را بر روی پوستتان بزنید و آنگاه آب‌کشی نمایید.

ماسک شکل: جهت نگهداری لطافت پوست‌تان خوب میباشد از یک ماسک شکل به کار گیری فرمائید.

تونر: بعداز به کارگیری از ماسک شکل خوب میباشد از یک تونر برای منزه‌سازی پوستتان به کارگیری نمایید. از وظایفی که یک تونر داراست می‌اقتدار به نگهداری تعادل PH اشاره نمود.

مرطوب کننده: در پایان از یک کرم مرطوب کننده برای نگهداری رطوبت پوست‌تان به کار گیری فرمائید. مدام بدین نکته اعتنا فرمایید که برای محافظت رطوبت جان دار در پوست‌تان شب‌ها پیش از خواب به پوستتان کرم مرطوب کننده بزنید.

تطهیر پوست به طرز خانگی
طرز‌های متعددی برای پاک سازی پوست وجود داراست یک کدام از آن منش‌ها استعمال از طریق‌های خانگی میباشد به دلیل آن که عوارض کمتری نسبت به شیوه‌های غیرخانگی دارااست. درین نوشته‌ی علمی تلاش دارااست شما‌را با نگهداری‌های مایحتاج برای پوست و همچنین روش‌ی درست تطهیر آشنا نماید تا پوستی لطیف و قشنگ داشته باشید.

گِل رخت‌شویی: برای پوست‌های چرب بسیار پر استفاده میباشد که میتوانید از عطاری‌ها آن را تهیه و تنظیم نمائید. گِل رخت‌شویی منجر میگردد منافذی که مسدود گردیده‌اند گشوده شوند. برای به کارگیری از آن می بایست یه خرده از آن را با بلغور جو دو رمز و آب ادغام نمایید و بر روی پوست منزه بمالید و بعداز 15 دقیقه آن را آب‌کشی و کم آب فرمایید و در پایان از یک مرطوب کننده استعمال فرمائید.

شکر: تحت عنوان لایه‌بردار میتوانید از شکر به کارگیری فرمائید. برای اینکار بایستی لیمو را نصف نمائید و با آب و شکر ادغام فرمایید و به بازه 5 دقیقه بر روی پوست پاک قرار دهید و ماساژ دهید آن‌گاه آن را بشویید و از مرطوب کننده به کارگیری فرمایید.

لیمو ترش: لیمو ترش سبب می گردد پوست لایه‌برداری گردد و آلودگی‌های روی پوست را تمیز نماید. آب ‌لیمو را به پوست شکل بمالید و آن را ماساژ دهید بعد آب‌کشی فرمایید.

عسل: عسل سبب می شود منافذ مسدود گردیده‌ی پوست گشوده شوند. آن را روی پوست شکل قرار دهید و 5 دقیقه ماساژ دهید آنگاه آن را با آب ولرم بشویید.

تخم‌مرغ: از سپید تخم مرغ میتوانید برای گشوده شدن منافذ مسدوده گردیده‌ی پوست شکل خویش به کارگیری نمایید و همچنین سفیده ی تخم مرغ سبب ساز می‌گردد پوستی صاف و جوان داشته باشید. برای اینکه آغاز سفیده‌ی تخم مرغ را غیر وابسته نمایید آنقدر آن را به هم بزنید تا کف نماید آن‌گاه به مقطع پنج دقیقه در فریزر قرار دهید و آب لیمو را به آن اضافه نمایید و بعداز اینکه 10 دقیقه روی پوستتان قرار گرفت آن را با آب ولرم بشویید.

جوش شیرین: از شایسته ترین لایه‌بردارهایی که می‌اقتدار به آن اشاره نمود جوش شیرین میباشد که به زیباتر شدن پوست شما نیز یاری می‌نماید. آغاز یک قاشق دمنوش خوری آب و دو قاشق دمنوش خوری جوش شیرین را با هم ادغام نمائید تا به صورت خمیر در بیاید آن‌گاه آن را بر روی پوست خویش بمالید بعداز 5 دقیقه آن را با آب ولرم آب‌کشی و کم آب نمایید.

جعفری: برای تهیه و تنظیم‌ی این ماسک آغاز 300 گرم آب جوش را باطن ظرفی بریزید و بعداز خنک شدن آن را از صافی رد نمایید آنگاه پارچه‌ی تمیزی را درون آن بخیسانید و آن را 15 دقیقه روی پوستتان قرار دهید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۰۸:۲۶ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)

با ماسک جفت جنین گوسفند هرگز پیر نشوید!

در‌حالتی که به شما بگویند که از جفت جنین آدم یا این که حیوان برای جوان سازی پوست خویش استعمال نمایید، حالتان بهم میخورد؟ ولی که به حیث خوشایند نمی‌آید که از جفت جنین یا این که آدم به کار گیری کنیم البته براساس نظرها متخصصان زیبایی و پوست، جفت جنین برای جوان سازی بسیار دوست داستنی میباشد. دستمال مرطوب کودک معمولاً مواد متبوع را از جفت جنین بیرون و با محصول ها زیبایی مخلوط می‌نمایند. نینیکس اکثری از خانم‌ها آنها‌را برای جوان سازی پوست خویش به کارگیری می‌نمایند. جفت جنین به چه شکل پوست را جوان سازی می‌نماید؟
جفت جنین دربردارنده سلول‌ها بنیادی میباشد که با به کار گیری از میکرودرمابراسیون، مواد بیرون گردیده از جفت جنین را در طی گردهمایی درمانی وارد پوست می‌نمایند. این مواد پوست را جوان سازی می‌نماید و رنگدانه‌های انباشته شده در بافت‌ها را از در بین می برد. مواد مهم از جفت حیوان و آدم بیرون می گردد و منبعی اساسی برای معالجه پیری پوست شکل میباشد. متخصصان پوست سلول‌ها بنیادی را از جفت گوسفند بیرون می‌نمایند. این در حالی میباشد که سایرافراد مواد بی نیاز از پروتئین که در جفت جنین بشر جان دار میباشد را به طور سرم برای پوست ترجیح میدهند.

جفت اینگونه چه طور به پوست یاری می‌نماید؟
متخصصین اعتقاد دارا‌هستند که جفت جنین سوابق‌ای بی نیاز و تاریخی در قضیه تندستی و زیبایی دارااست. جفت جنین بی نیاز گردیده از مواد مفید، مواد معدنی، آمینواسیدها و پروتئین میباشد. مواد پرخاصیت حصول گردیده با معالجه آکنه، رزاسه، کدری پوست و علائم پیری، پوست را معالجه می‌نمایند. مواد مفید استحصال گردیده می تواند طی روند جابجایی ژن به پوست شکل منتقل شوند یا این که با استعمال از کرم‌ها و سرم‌های روزمره آن ها را به پوست رساند. همینطور می‌اقتدار آن را به طور ماسک برای شکل و مو سر بهره مند شد.

جفت جنین چه کاری برای پوست اجرا میدهد؟
ماسک‌های جفت جنین غالباً دربردارنده سلول‌های بنیادین که از جفت حیوان یا این که آدم بیرون گردیده، می باشند و این سلول‌های بنیادین تحت عنوان داروی ضدپیری و جوان سازی برای پوست کار می‌نمایند. با این نوع معالجه ساخت‌و‌ساز کلاژن ارتقاء مییابد و چین و چروک و خطوط شکل کمتر میگردند. همینطور بافت پوست را بهبود میبخشد و رنگدانه‌های انباشته شده و اسکار را از فی مابین می برد. مواد بیرون گردیده از جفت دربردارنده سلول‌های بنیادی فراوان، ویتامین، عامل ها ساخت کلاژن و آنزیم‌ها میباشد که امداد می‌نماید تا تن و پوست معالجه و ترمیم شوند.

آیا جفت جنین عوارض جانبی هم داراست؟
تمامی معالجه‌ها زیبایی پاره ای عوارض موقت دارا‌هستند که ممکن میباشد مشمول مقداری قرمزی، خارش پوست یا این که کم آبی گردد. جفت جنین قادر است منجر بروز آلرژی در بعضا از اشخاص گردد و خودش را به طور خارش پوست علامت دهد. هرچند این عکس العمل‌های تن موقتا می باشند و بعداز چندین ساعت کمتر می شوند. جابجایی مواد دستیابی گردیده از جفت طی روندی در اختیار گرفتن گردیده وارد پوست می شود. این فرایند معمولاً فارغ از خطر میباشد ولی قادر است منجر خارش پوست، قرمزی، شم داغی و گزیدگی خواهد شد. برخی متخصصان میگویند که جابجایی مواد جفت جنین منجر بثورات، تب و خارش نیز می شود.

هرچند وقت یکبار به مواد پرخاصیت جفت جنین احتیاج دارید؟
متخصصین پوست معتقدند که مراجعه کننده آغاز می بایست یک یا این که دو گرد هم آیی، در زمان یک تا سه ماه برای جابجایی مواد جفت جنین را در حیث بگیرند. بعداز این مرحله یک گردهمایی در ماه به طور مداوم مایحتاج میباشد.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۱۱:۱۵ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)