بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

پوست خود را بی‌عیب و نقص نگه دارید

پوست‌تان را به صورت منظم لایه برداری نمایید. بسته به نوع پوست‌تان، شیوه‌های مختلفی برای لایه برداری وجود داراست. لایه برداری، سلول‌های مرده‌ی پوست را از دربین میبرد و به ترمیم پوست یاری شایانی می‌نماید. دستمال مرطوب کودک سلول‌های مرده، منافذ پوست را می‌بندند که منجر بروز آکنه می گردد. نینیکس صحیح همچون هنگامی که پوست‌تان را به آرامی می‌شویید، لایه برداری هم می بایست به آرامی صورت بپذیرد. بعد از آن، از یک مرطوب کننده استعمال نمایید. در غیر اینصورت پوست شما کم آب می‌گردد.
غذای تندرست بخورید.

شما بایستی میوه و صیفیجات متعددی را مصرف نمائید. عملکرد فرمایید از میوه و صیفیجات جدید به کارگیری نمائید، چون دارنده ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری می‌باشند که سبب ساز مراقبت سالم پوست میگردند. آجیل، غلات سبوس‌دار و ماهی نیز دربردارنده مواد پرخاصیت برای سالم پوست می باشند.

از مصرف کربوهیدرات‌های تصفیه گردیده مثل نان سپید، شیرینی‌ و لبنیات چرب دوری کنید.
روزمره آب زیاد بنوشید

آب برای سالم پوست بسیار اثرگذار میباشد البته معیار موردنیاز آن در اشخاص متعدد میباشد. آب لازم تن‌ به عواملی مثل معیار عمل بدنی‌، جایی که در آن معاش می کنید و موقعیت تن درستی‌تان بستگی دارااست، لذا نمی‌قدرت اعلام‌کرد یک فرمول ثابتی وجود دارااست و بایستی اشخاص به یک نسبت آب بنوشند. از جمله اشخاصی که در مناطقی با آب و هوای گرم معاش می‌نمایند نسبت به کسانی که در مناطقی با آب و هوای سردتری معاش می‌نمایند به آب بیشتری نیاز دارا‌هستند.

همینطور میتوانید از میوه و سبزیجاتی که دربردارنده آب فراوانی می‌باشند مثل خیار، هندوانه، کاهو و کرفس به کار گیری فرمایید.
از لمس کردن شکل‌تان اجتناب نمایید

دستان شما آلوده میباشد و لمس شکل‌تان سبب ساز می‌گردد آحاد آلودگی‌ها و باکتری‌ها به طور‌تان منتقل و پوست‌تان چرب گردد، در سود آکنه روی پوست‌تان ظواهر می‌گردد.

ناخن‌هایتان را کوتاه نمایید، چون در پایین ناخن‌ها میکروب وجود داراست و هنگام خاراندن پوست سبب می شود میکروب‌ها به پوست‌تان منتقل خواهد شد. ناخن‌های کوتاه‌خیس فضای کمتری را برای به دام پرت کردن میکروب‌ها خواهند داشت.
مراقب تولیدها آرایشی باشید

مورد نیاز وجود ندارد که به کارگیری از اثاثیه آرایشی را متوقف فرمائید. عالی میباشد وقتی که میخواهید از اسباب آرایشی استعمال نمایید آن را به آرامی روی پوست‌تان بزنید. پیرایش غلیظ، منافذ پوست‌تان را مسدود می‌نماید و سبب می‌گردد آکنه‌های بیشتری روی پوست‌تان تولید خواهد شد. پیش از خواب مطلقا پیرایش‌تان را منزه فرمایید.

از تولید ها آرایشی که بر مبنا‌ی آب میباشند استعمال فرمایید، چون شل‌خیس منزه می گردند و منافذ پوست‌تان را نسبت به اثاثیه آرایشی بر شالوده روغن کمتر مسدود می‌نمایند.
از مرطوب کننده به کار گیری نمائید

مرطوب کننده‌ها، از کم آبی پوست پرهیز و آن را معالجه می‌نمایند. پاره ای از آن را روی پوست‌تان بزنید و آن را پخش فرمایید. مرطوب کننده‌های متعددی وجود دارا‌هستند که می بایست با دقت به نوع پوست‌تان، آن را خریداری فرمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۵۶:۱۲ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)