بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

بهترین رنگ موها برای پوست روشن و چشم‌های فندقی

مسی: ادغام رنگ‌های قرمز رنگ و سبز از پردیس آمده و ما در زمینه ی تزئینات سال نو میلادی سخن نمی‌کینم. برای خانم‌هایی که پوست پر‌نور دارا هستند، هاله رنگی گرم مانند مسی فورا رنگ سبز داخل دیده‌های فندقی شما‌را پررنگ می‌نماید. دستمال مرطوب کودک ورای می گوید: «قرمز رنگ و سبز رنگ‌های ضد و نقیض می‌باشند بدین ترتیب به خیر به یکدیگر می آیند. نینیکس این رنگ گیسو دیده‌ها را راءس اعتنا شکل قرار می دهد چون این دو رنگ میتوانند مقابل یکدیگر بایستند. ولی تناژ گرم رنگ موی نمی‌تواند بر رنگ دیده‌های شما غلبه کرده یا این که مرکزیت دقت را از آن ها بگیرد.

 

بلوند تیره
در‌صورتی‌که شما در پی رنگ مو سر بلوندی می‌باشید که صرفا به حفظ یه خرده نیاز داشته باشد، رنگ گیسو بلوند تیره را در لحاظ بگیرید. این مخلوط چشمگیر از رنگ‌های بلوند و تیره دیده‌های فندقی شمارا درخشنده می‌نماید.

 

قرمز‌رنگ آلبالویی
زمانی که دفعه به رنگ گیسو قرمز رنگ و دیده‌های فندقی می رسد، هرچه جیغ‌خیس، خوب! ورای دلداده طرز ادغام گیسو قرمز‌رنگ با پوست پر‌نور و دیده‌های فندقی میباشد. در صورتی می خواهید خویش را به بحران بکشید، این رنگ گیسو قرمز‌رنگ آلبالویی به عبارتی چیزی میباشد که شما می خواهید!

 

شکلاتی تیره
از تیره کردن موهای خویش نترسید، مخصوصاً با وجود رنگی مانند شکلاتی تیره. این رنگ قهوه‌ای شکلانی تیره پر‌از پیگمنت میباشد و به اندازه کافی لبریز جلوه می‌باشد تا به هر رنگ پوست با هر رنگ چشمی بیاید.

 

صورتی آدامسی
به رنگ مو صورتی تفکر می‌کردید؟ ما هم همچنین! برای پوست‌های پر‌نور با دیده‌های فندقی رنگ، ما رنگ صورتی را سفارش میکنیم که بیشتر پاستیلی رنگ میباشد، مانند صورتی آدامسی. تمامی می‌دادند که حفظ از رنگ موهای فانتزی بسیار معضل برانگیز میباشد ولی در صورتیکه شما برای به معضل کشیده شدن فراهم می باشید، مطلقاً می بایست شامپو و کاندیشنر ساده خویش را با شامپو و کاندیشنر مارک ماتریکس سبک Matrix Total Results Keep Me Vivid عوض فرمائید. این تولیدات برای رنگ موهای با نیاز به محافظت زیاد ساخته شدند.

 

زمردی
درصورتی که می خواهید رنگ گیسو با تناژ سرد را برای موهای خویش تعیین نمایید، به سراغ هر رنگ مویی نروید، موهایتان را سبز نمائید. رنگ موی سبز مانند این رنگ زمردی چشمگیر میتواند رنگ پوست پر‌نور شمارا بدون نقص کرده و رنگ سبز داخل چشمان فندقی شمارا درخشنده نماید.

 

اسپرسویی
بگذارید به شما سر کوچکی را بگوییم: هرچقدر موهایتان تیره‌خیس باشد، رنگ چشمان شما در ناهم خوانی با آن پر‌نور‌خیس و جسورانه‌خیس به لحاظ میرسد. در صورتی‌که شما در‌پی این می باشید که تا مکان ممکن رنگ موهای خودتان را تیره نمایید در حالی که هنوز رنگ آن ها کامل شدن پوست شکل پر‌نور شما باشد، پس به رنگ اسپرسویی نگاهی بیندازید.

 

زرد رنگ پر‌نور
ما می دانیم که رنگ زرد پر‌نور انتخابی غیرقابلی پیش‌بینی میباشد ولی رنگ‌های شاداب و غیرمعمولی مانند این رنگ مو سر به طبعً با دیده‌های فندقی طلایی چشمگیر به حیث می‌رسند. شایسته ترین رنگ‌های مو سر برای پوست‌ها میانگین و دیده‌ها فندقی

 

قهوه‌ای تیره
برای آن تیم از خانم‌هایی که به طور طبیعی موهای قهوه‌ای تیره و پوست‌های میانگین دارا هستند، ورای سفارش‌ای برای درمیان گذاشتن با آن‌ها دارااست: رنگ موهایتان را تغییر و تحول ندهید! ورای میگوید: «تیره نگهداشتن رنگ موهای دور و بر شکل معمولاً به پر رنگ‌خیس شدن دیده‌ها یاری می‌نماید.» در حالتی‌که میخواهید تغییری در رنگ موهای خویش ساخت فرمایید، آن را معمولی نگهدارید. از رنگ‌شغل خویش بخواهید تا هایلایت یا این که لولایت‌های قهوه‌ای شکلاتی بین موهایتان بیفزاید. چنین رنگ کلی موها را تیره نگه می دارید در حالی که به آنان سپس و جلوه اضافه کردید.

 

بروند
میخواهید ریشه موهایتان را تیره نگهدارید البته به‌دنبال پر‌نور کردن رنگ موهای خویش می‌باشید؟ رنگ مو سر بروند به شما اذن میدهد تا دو رنگ به طور کاملً مختلف را تجارب نمایید، بعلاوه تناژ رنگ بلوند طلایی میتواند دیده‌های فندقی شما‌را درخشنده نماید. جهت پرهیز از اینکه تارهای دور و اطراف صورتتان خیلی پر‌نور نشود، از رنگ‌فعالیت خویش بخواهید تا برای شما بالیاژ یا این که آمبره جاری ساختن دهد.

 

زغال اخته‌ای
از آنجایی که پوست‌های رنگ میانگین خودشان تناژهای گرم متعددی دارا‌هستند، ورای توصیه می دهد که آن‌ها از رنگ‌های قرمز رنگ پر‌نور هجران نمایند. به مکان آن، در‌صورتی‌که می خواهند رنگی جیغ گزینش نمایند، رنگ مویی با تناژ رمز دمانند زغال اخته‌ای را برای موهایشان در حیث داشته باشند.

 

بلوند شنی
در صورتیکه آنقدر خوش شانس می باشید که بتواند درخش تابستانه پوست خویش را تک تک سال نگهدارید، شم و اکنون درونی ساحلی خویش را به رنگ مو سر بلوند شنی متصل نمایید. این مخلوط فوق‌العاده از بلوند پر‌نور و قهوه‌ای شنی به اندازه کافی روشنی و گرما داراست که هم مکمل رنگ دیده‌ها شما باشد و هم رنگ پوستتان.

 

قهوه‌ای خاکستری
بلوند خاکستری ممکن میباشد برای پوست‌های پر‌نور خوشگل باشد ولی ما حقیقتاً شیدا رنگ گیسو قهوه‌ای خاکستری برای پوست‌های میانگین با دیده‌های فندقی هستیم. جهت اینکه رنگ موهای نو خویش را مدام در شایسته ترین شرایط نگهدارید، شامپو و کاندیشنر ساده خویش را با کاندیشنر و شامپو مارک ردکن سبک Color Extend Brownlights عوض فرمایید. این تولید ها که به گذر زمان رنگدانه وارد موهای شما می‌نمایند، قهوه‌ای موهای شمارا سرد نگهداشته و با وارد کردن رنگدانه آبی‌رنگ به موی و متعادل کردن کردن رنگدانه‌های گیسو از قرمز‌رنگ شدن آن ها خودداری می‌نماید.

 

ارغوانی
آیا شما تصمیم به رنگ یه خرده سردتر دارید؟ با رنگ مویی پاستیلی و دارنده تناژ سرد مانند ارغوانی ترند بمانید.

 

توایلایت
تا قبل از این هم گفتیم که تناژهای گرم دلیل اساسی پررنگ کردن دیده‌های فندقی میباشد ولی درصورتی که نخواهید آحاد موهایتان را به رنگ عسلی یا این که بلوند کرمی تغییر تحول دهید چه؟ از رنگ شغل خویش بخواهید طرز توایلایت را برای شما اعمال دهد. رنگ‌عمل شما دربین رنگ مسئله و طبیعی تیره موهای شما هایلایت‌های طلایی در می آورد تا به ظواهر آن ها جلوه و تناژ گرم بیفزاید.

 

شرابی تیره
ما هیچ زمان به رنگ مو سر شرابی خیر نمی‌گوییم، مخصوصاً در شرایطی که رنگ آن بدین زیبایی باشد! در‌صورتی‌که پوست شما برنزه و دیده‌هایتا فندقی میباشد، رنگ مو شرابی تیره از گروه رنگ‌های قرمز‌رنگ مطلوب شما خواهد بود.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۲۴:۴۶ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)