بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

توصیه‌های اولیه برای ترمیم موی آسیب دیده

استعمال از رنگ موی را به دست‌کم برسانید. به کار گیری‌ی بیشتراز حد از رنگ گیسو سبب ساز می‌گردد ساقه‌ی گیسو زخم ببیند و موها وز و زبر شوند. دستمال مرطوب کودک چنانچه که می خواهید موهای مجروح‌ی خویش را ترمیم فرمایید خوب میباشد از رنگ مو سر تا بهبودی بی نقص موهایتان به کار گیری نکنید و اذن دهید تا موهایتان به موقعیت طبیعی خویش برگردد، به دلیل آن که رنگ آمیزی مداوم به موها جراحت وارد می‌نماید. نینیکس ماده‌ی بی رنگ کننده در رنگ موهای شیمیایی به کوتیکول موی جراحت میزند و سبب ساز می گردد موها آسیب پذیر و کم آب شوند.
در شرایطی‌که دلداده رنگ آمیزی موی میباشید و یا این که میخواهید ریشه‌ی موهای پرورش کرده‌ی خویش را بپوشانید عالی میباشد از رنگ گیسو طبیعی یا این که رنگ گیسو منحصربه‌فرد موهای مصدوم به کارگیری فرمائید که در واقع به مکان زخم رساندن به موهایتان به ترمیم آن نیز امداد می‌نماید.
رنگ گیسو منحصر به فرد موهای مجروح فاقد آمونیاک می باشند و منجر محافظت رطوبت موهایتان می شود.
صاف و یا این که فر کردن به طور موقت یا این که مستمر زخم متعددی را به موهای شما وارد می‌نماید عالی میباشد از این شیوه‌ها استعمال نکنید.


2. بعد از شستن، موهای خویش را به آرامی کم آب نمایید
موهای آسیب پذیر نیاز به نگهداری بیشتری دارا‌هستند خصوصا در صورتی تر باشند. موهای مرطوب به راحتی کشیده و آسیب پذیر میگردند به این ترتیب هنگام شستن و کم آب کردن موهایتان توجه مورد نیاز را به خرج دهید و این‌ عمل را به طور ملایم ایفا دهید. بعداز خزینه، موهای خویش را به دور یک حوله‌ی نخی بپیچید و به آرامی آن را فشار دهید تا آب موهایتان گرفته گردد. از حرکات تند و خشن برای دریافت کردن آب مازاد موهایتان به کار گیری نکنید به این دلیل که سبب ساز می‌گردد موها موقعیت موخوره و وز پیدا نمایند.

وقتی که موهای خویش را می‌شویید، پوست رمز خویش را با نوک انگشتانتان به آرامی ماساژ دهید، هیچ زمان این‌ عمل را با شدت جاری ساختن ندهید چون ممکن میباشد موهایتان جراحت ببیند و آسیب پذیر خواهد شد.


3. شامپو را بیش تر از یک یا این که دو توشه در هفته به کارگیری نکنید
پوست رمز روغنی به اسم سبوم تولید می‌نماید که از کم آب شدن گیسو خودداری می‌نماید. وقتی که موهای خویش را بیش تر از حد بشویید سبب ساز می گردد موها نازک و بدحالت شوند براین اساس خوب میباشد در هفته یک یا این که دو توشه از شامپو برای شستن موهای خویش به کارگیری فرمائید چون این شغل به شما امداد می‌نماید موهای تندرست و براقی داشته باشید.

در صورتیکه موهایتان را 1 الی 2 توشه در هفته می‌شویید و موهایتان چرب به لحاظ می رسد، سفارش میگردد از شامپو مو سر کم آب طبیعی به کار گیری نمائید.
برای تهیه و تنظیم‌ی شامپو کم آب 1 قاشق غذاخوری ذرت و ½ قاشق غذاخوری جوش شیرین و یکسری قطره روغن اسانس به دلخواه خودتان تنظیم نمایید، مواد را با یکدیگر ترکیب نمایید و استعمال فرمایید. چنانچه مقدار متعددی شامپو کم آب را صحیح کرده‌اید، می توانید ما‌نده‌ی آن را در یک کاسه محافظت فرمائید و برای مواردی که موهایتان چرب گردیده است از آن استعمال نمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۱:۳۵ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)