بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

آرایش متناسب با مو‌هایتان را انتخاب کنید

آرایش و پیرایش بهتر می تواند صورت را زیباتر نماید، نواقص یا این که عیب‌ها آن را بپوشاند و رنگ پوست را قشنگ نماید! هرچند برای اعمال پیرایش بهتر نباید صرفا کورکورانه از رنگ‌های مد روز استعمال فرمایید بلکه به مکان اینکار بایستی آرایش و پیرایش و رنگی را گزینش نمائید که شایسته ترین هارمونی را با موهای شما داراست. دستمال مرطوب کودک فرقی نمی‌نماید که موهایتان رنگ گردیده‌است یا این که آنقدری خوش شانس میباشید که با رنگ مویی قشنگ به عالم آمده‌ باشید. نینیکس تشخیص اینکه چه پیرایش به موهای شما می آید به مقداری مهارت احتیاج داراست. در‌صورتی‌که نتوانید رنگ مو سر و آرایشتان را با یکدیگر هماهنگ نمایید، هر دو آن‌ها جلوه خویش ر از دست میدهند و دیگر اصلی وجود ندارد که چقدر رنگ موهایتان شگفت انگیز میباشد. در اینجا یکسری نکته را آورده‌ایم که با به کارگیری از آن‌ها بتوانید به نیکی آرایش و پیرایش صورتتان را با رنگ موهایتان هماهنگ فرمائید. درین نوشته‌علمی میخوانیم:

رنگ مو تیره یا این که مشکی
خانم‌هایی که موهای تیره دارا هستند، زمانی بهتر به لحاظ میرسد که یکی اجزای شکل خویش را آرایش و پیرایش نمایند و سایر را بی آلایش نگهدارند. موهای مشکی همینطور معمولاً با دیده‌های تیره هم خوانی بیشتری داراست. مخلوط رنگ موی مشکی و دیده‌های مشکی به شما این اذن را می دهد که از بیشتر اکثر رنگ‌های سایه به راحتی به کار گیری فرمائید. اشخاصی که موهای مشکی دارا هستند با رنگ‌های پررنگ خوب به لحاظ می‌رسند و همینطور با رنگ‌های پر‌نور نیز ظاهری عالی دارا هستند. آرایش و پیرایش غلیظ دیده با رژلب قهوه‌ای معدود‌رنگ و رژگونه هلویی آنان را چشمگیر می‌نماید. خانم‌هایی که رنگ‌موهایشان تیره و رنگ پوستشان بی آلایش میباشد بایستی اکثر اوقات زمان ها از رنگ‌های شرابی و آبی‌رنگ به کار گیری نمایند. رنگ‌های گرم‌خیس مانند بُرُنز، گلبهی، ارغوانی و قهوه‌ای برای سایه دیده نیز خوب میباشند. شما میتوانید از رنگ قرمز رنگ یا این که یاسی تیره برای رژلب به کار گیری فرمایید و شکل خویش را فریبنده نمائید.

 

رنگ گیسو بلوند
خانم‌هایی که مو سر بلوند دارا هستند، می بایست آرایش و پیرایش شکل خویش را با تمرکز گزینش نمایند. در غیر این شکل، صورتی بی‌روح خواهند داشت. رنگ‌ها ملایم و پاستیلی برای گیسو بلوند شایسته ترین رنگ‌ها می‌باشند چون رنگ تیره تضادی نا مطلوب به وجود می آورد. از برنزر بهتر برای پیشانی، سیرتکامل و زنخدان استعمال نمایید. آن را معدود به کار گیری فرمائید و از استعمال زیاد آن بپرهیزید. یه خرده رنگ هلویی به شما یاری می‌نماید تا رنگ پوست خویش را گرم فرمایید. شما ‌میتوانید از سایه دیده عاج فیلی یا این که صورتی به کار گیری نمائید و برای سیرتکامل‌ها نیز از رنگ صورتی به کار گیری نمایید. خط دیده‌های خاکستری، آبی‌رنگ و خاکی برای این نوع رنگ موی بهتر می باشند. برای اتمام پیرایش به سراغ رنگ قهوه‌ای یا این که رنگی خنثی با هاله صورتی یا این که هلویی بروید. اصلا از رژلبی که به طور کاملً قهوه‌ای میباشد، به کارگیری نکنید چون شکل شمارا بی‌روح می‌نماید. چشمتان را آرایش و پیرایش غلیظ نکنید. ریمل قهوه‌ای نیز برای شما مطلوب میباشد.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۱۹:۲۶ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)