بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

کانتورینگ چیست؟

برای پر‌نور‌خیس شدن تفاوت کانتور و کانسیلر مورد نیاز میباشد کانتور و شیوه کانتورینگ را نیز برایتان توضیح دهیم. همان گونه که می دانید این روز ها کانتورینگ بسیار مرسوم شد‌ه‌است و کمتر کسی پیدا می‌گردد که آرایش و پیرایش مجلسی داشته باشد و از تکنیک کانتورنگ استعمال نکند. دستمال مرطوب کودک در توضیح اینکه این تکنیک چیست بایستی بگوییم که کانتورینگ روشی میباشد که با یاری آن عیوب رخ را نهفته کرده و محاسن و نقاط قوت آن را پررنگ می‌نمایند. نینیکس مثلا در کانتورینگ سیرتکامل‌ها را پر رنگ کرده و بینی و خط آن را صاف و خرد می‌نمایند.

در واقع هنر کانتورینگ چیزی مشابه به گریم و هنر پر رنگ‌کردن زیبایی‌ها و نهفته‌کردن پلیدی‌هاست. این تکنیک به تمرین و توجه اکثری نیاز داراست و از عهده هر کسی بر نمی‌آید. خلال اینکه هر صورتی متناسب با زاویه خویش، نوع خاصی از کانتور را می‌طلبد. برای مثالً اشخاص با شکل بیضی بایستی به نحوه‌ای گریم یا این که هایلایت شوند و اشخاص دارنده شکل گرد نیز به نحوه مختلف دیگری. به همین ادله میباشد که میگوییم این شغل از عهده هر کسی ساخته وجود ندارد.

اشکال مواد کانتور کدامند؟


مواد منحصربه‌فرد کانتور هم مثل کانسیلر یا این که کرم پودر و پنکیک در سبک‌های متعدد ایجاد و وارد بازار گردیده‌اند. هر یک از این مواد کوشش خاصی دارا هستند و برای غرض مشخصی و اشخاص خاصی پیاده سازی گردیده‌اند. از جمله کانتورهای پودری برای اشخاص ماهر تشکیل‌شده‌اند که با یکسری جنبش تخصصی، شکل را تغییر تحول می دهند. در مقابل کانتورهای کرمی هم می باشند که برای اشخاص معمولی یا این که آماتورها پیاده سازی گردیده‌اند. استعمال از این تولیدات به نسبت آسوده‌خیس میباشد و سود بهتری دارااست.

مواد کانتورینگ در دو رنگ پر‌نور و تیره ساخت می گردند. از رنگ تیره برای لولایت یا این که به عبارتی مخفی‌کردن عیوب به کارگیری میشود و از رنگ پر‌نور برای هایلایت یا این که پر رنگ‌کردن زیبایی‌های شکل. اینکه چطور مرز این دو رنگ معلوم خواهد شد، در کدام قسمت شکل از کدام رنگ استعمال شود و چطور خطوط آن را از شکل محو فرمائید که ردی از آن باقی نماند و پیرایش تصنعی جلوه نکند، کلیه هنرهایی میباشد که در تاثیر تکرار و تمرین به دست میاید.

تفاوت کانتور و کانسیلر چیست؟


به احتمال زیاد تا کنون به‌خیر متوجه گردیده‌اید که تفاوت کانتور و کانسیلر چیست. در یک صحبت بایستی اذعان کرد کانسیلر برای پوشش عارضه‌های پوست استعمال می شود و کانتور برای اصلاح نازیبایی‌های اندام شکل. به عنوان مثالً عارضه‌ای مثل لکه، جوش، مکان جوش، تیرگی ذیل دیده و حتی تاتو را بایستی با کانسیلر پوشاند. از طرفی خرد نماد‌دادن بینی، پررنگ‌کردن سیرتکامل، زاویه‌دار آرم‌دادن فک، محو‌کردن استخوان پیشانی و این قبیل امور با تکنینک کانتورینگ جاری ساختن می شود.

حرف نهایی

درین نوشته به‌این سوال جواب دادیم که تفاوت کانتور و کانسیلر چیست و هرکدام در چه مواردی به کارگیری می گردند.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۳۳:۵۲ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)