بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

اصول خشک کردن مو

برای کم آب کردن موهای خویش ترجیحاً از سشوار یا این که بقیه حرارت‌دهنده‌ها مانند بخاری یا این که فروغ و روشنایی بی واسطه خورشید به کار گیری نکنید. دستمال مرطوب کودک گرمای بیشتراز حد سبب بروز زخم دور از شوخی به ساقه موی گردیده و به گذر زمان مجال آن را کم آب و آسیب پذیر می‌نماید. نینیکس به خواسته حفظ از موهای کم آب، بعد از خزینه‌کردن، با حوله منزه، آب مازاد موها را بگیرید. یک سری لحظه ماساژ ملایم به شما امداد می‌نماید رطوبت مو سر کمتر گردیده و زودتر کم آب خواهد شد. همینطور هنگامی موها به طور کاملً تر میباشند، آن ها را در معرض هوای آزاد رها نکنید. به به عبارتی ترازو که نبودن رطوبت برای مو سر مضر میباشد، تر ماندن وقت گیر‌دوران آن نیز برای گیسو ضرروزیان دارااست و منجر تولید سردرد می شود.

کوتاه کردن گیسو

 

کوتاه کردن گیسو نیز یکی از دیگر از طریق های محافظت از موهای کم آب میباشد. در واقع با کوتاه کردن منظم موها، بخشی از موخوره و وزی انتهای ساقه از میان رفته و موها آراسته‌خیس به لحاظ می‌رسند. به عبارت دیگر موها مدل‌خیس گردیده و از سویی شاخه شاخه شدن مو سر در امتداد ساقه ادامه نمی‌یابد. برای کوتاه کردن گیسو ترجیحاً از کتف و قیچی منحصر خویش به کار گیری فرمایید تا بیماری‌هایی مانند شپش یا این که شوره‌های قارچی از روش وسایل آلوده و کثیف به موهای شما منتقل نشود.

خودداری از موقعیت دهنده های حرارتی گیسو

 

به شما حق میدهیم که برای صاف و یکپارچه کردن موهای خویش از تکنیک براشینگ یا این که اتوی موی به کارگیری نمایید یا این که برای موقعیت‌دادن به آن ها سراغ بیگودی یا این که سشوار بروید. این وسایل در به عبارتی لحظه موهای صاف و حتی قابل انعطاف و لطیف به شما کادو می دهند؛ ولی متأسفانه به گذر زمان فرصت باعت وزشدن موها یا این که ریختن آنان می شوند. همینطور فرکردن موقت یا این که مستمر موی نیز به کم آب و زبر شدن آن سبب ساز میشود. با این توضیح، به کار گیری از این وسایل را به دست کم برسانید.

به کار گیری از ماسک مو طبیعی یا این که شیمیایی

 

در شرایطی‌که موهای خویش را با شامپو اختصاصی گیسو کم آب می‌شویید، البته گشوده هم پس از خزینه موهایتان کم آب و زبر میباشد موردنیاز میباشد از ماسک گیسو به کارگیری نمائید. ماسک گیسو منحصر نگهداری از موهای کم آب در یکسری نوع طبیعی و شیمیایی وجود دارااست. ماسک مو سر طبیعی نتیجه ها ادغام روغن‌ها، دانه‌ها و گاهی میوه‌هایی میباشد که موها را کراتینه می‌نمایند. ماسک مو سر شیمیایی نیز در دو نوع عرضه میگردد که یکی‌از به آبکشی نیاز دارااست و دیگری را می بایست بعداز خزینه، هنگامی که موهایتان هنوز مقداری رطوبت دارااست به کار گیری فرمایید.

به کار گیری از روغن های گیاهی

 

به کارگیری از روغن‌های گیاهی یکی‌از دیگر از طریق های محافظت از موهای کم آب میباشد. روغن‌هایی مانند نارگیل، زیتون، بادام، کرچک، رزماری، آرگان و غیره علاوه بر تقویت فولیکول مو سر، ساقه‌های آن را نیز تقویت کرده و باعت قابل انعطاف و خوش‌موقعیت‌شدن آن می شود. به‌این خواسته میتوانید یک ساعت پیش از خزینه، ساقه گیسو را به روغن آغشته کرده و بعد با شامپو منحصربه‌فرد مو کم آب، بشویید.

خودداری از نوروفروغ خورشید و باد سرد

 

همانطور که به اختصار ذکر کردیم یکی‌از انگیزه‌های آسب‌دیدن موهای کم آب، قرار به چنگ آوردن در معرض نوروروشنایی خورشید یا این که باد سرد و کم آب میباشد. اشعه مضر فروغ و روشنایی خورشید یا این که وزش بی واسطه باد سبب ازدست‌رفتن رطوبت مو سر و درنتیجه کم آبی آن می شوند. بدین خواسته پیشنهاد میکنیم هنگام حضور زمان بر‌مقطع در اینگونه فضاهایی از روسری، سربند یا این که کلاه برای پوشاندن موهای خویش به کار گیری نمایید. همینطور موقع شنا در استخر کلردار یا این که آب پر نمک دریا مسلماً کلاه ضدآب همدم خویش داشته باشید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۵۹:۲۴ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)