بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

استفاده از ابزار مناسب زیرسازی آرایشی

بعداز تعیین شایسته ترین برند کرم پودر متناسب با نوع و رنگ پوستتان می بایست ابزار قابل قبولی برای پخش کردن آن روی شکل نیز پیدا فرمایید. دستمال مرطوب کودک شایسته ترین ابزار برای به کارگیری از کرم پودر، پد آرایشی و برس منحصربه‌فرد کرم پودر میباشد. ولی برای مواردی که به هر دلیلی این دو ابزار در دسترس وجود ندارد، میتوانید. نینیکس از دست برای این عمل به کار گیری فرمایید. درپی اصول استعمال از کرم پودر با هرمورد از این ابزار را توضیح میدهیم.

پخش کردن کرم پودر با دست
برای مواردی که هیچ ابزار خاصی در دسترس ندارید می توانید از دستان خویش یاری بگیرید. اما در حالتی که از کرم پودر استیکی استعمال می کنید، کارتان مقداری شل‌خیس می‌گردد. به‌این خواسته مایحتاج میباشد قدری از کرم پودر را کف دست خویش بریزید تا مقداری گرم گردد. آن گاه با انگشت آن را روی سیرتکامل‌ها، استخوان پیشانی، تیغه بینی و زنخدان تقسیم نمائید. برای پخش کردن کرم پودر بیشتر از وضعیت ضربه‌ای انگشتان به کارگیری نمایید و کرم پودر را خیلی سفت روی پوست ماساژ ندهید.

پخش کردن کرم پودر با پد
همانگونه که می دانید اشکال پد آرایشی برای زیرسازی در بازار وجود داراست. در‌این در میان پد تخم مرغی که با اسم بیوتی بلندر مشهور میباشد و پدهای اسفنجی شایسته ترین مورد برای به کار گیری از کرم پودر میباشد. حسن بیوتی بلندر این میباشد که کرم پودر متعددی به خویش جذب نمی‌نماید. همینطور زاویه‌های باریکش سبب میگردد تیغه‌ی بینی و گوشه‌های آن و حیطه تحت دیده به‌خیر و خوبی پوشش داده خواهد شد. این نوع از پدها ریلکس شسته می شوند. بدین ترتیب نگرانی بابت تجمع کرم پودر روی آن و ساخت‌و‌ساز باکتری یا این که بیماری‌های پوستی نیست.

پخش کردن کرم پودر با برس
فی مابین اشکال برس آرایشی، شایسته ترین برس برای به کارگیری از کرم پودر، برس‌هایی می‌باشند که راز گرد و خرد دارا‌هستند. این برس‌ها به‌نیکی مواد کرم پودر را در نواحی متفاوت شکل پخش می‌نمایند. موهای قابل انعطاف این برس‌ها شکل را در طی آرایش و پیرایش ناز و نوازش می دهند و در بخش‌های گوناگون شکل به‌راحتی جا می گیرند. شستن این برس‌ها نیز شل میباشد و شما میتوانید همواره یک برس اصولی، مطلوب و پاک برای استعمال از کرم پودرتان داشته باشید.

۵. اصول پخش کردن کرم پودر در شکل


برای پخش کردن کرم پودر در شکل، شایسته ترین نحوه آن میباشد که مواد کرم پودر را از راس به سمت خارج شکل پخش فرمائید. براین اساس روی پیشانی، تیغه‌ی بینی، سیرتکامل‌ها و ذیل زنخدان پاره ای کرم پودر قرار دهید و با حرکات انگشت یا این که پد یا این که برس، به سمت خارج شکل پخش فرمائید. بنابراین کرم پودرِ روی تیغه‌ی بینی را از بالا به ذیل و پره‌های آن را از راس به سمت سیرتکامل‌ها بکشید. برای پیشانی از نقطه میانه راز به سمت شقیقه‌ها کرم پودر را پخش نمائید. کرم پودر روی زنخدان را نیز از نوک زنخدان به سمت بناگوش پخش فرمائید.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۳۷:۳۵ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)