بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

اگزما و آکنه چه تفاوتی با هم دارند و هر کدام چگونه درمان می‌شوند؟

اواین عکس العمل همگی‌ی اشخاص بعداز مشاهده جوش‌ روی پوستشان این میباشد که سراغ شایسته ترین کرم ضد جوش را بگیرند. برای خرید کرم ضد جوش عالی میباشد. دستمال مرطوب کودک آغاز نوع عارضه را تشخیص اعطا کرد. از آنجایی که اگزما و آکنه رایج‌ترین عارضه‌‌های پوستی شبیه به‌اکانت می آیند، دوراندیشی در مورد آن ها خرید فرآورده مطلوب را برای معالجه اگزما یا این که آکنه شل‌خیس می‌نماید. نینیکس با این توضیحات آغاز می بایست مشاهده کرد اگزما و آکنه چیست و این عارضه‌ها چه تفاوتی با هم دارا هستند. آن‌گاه به‌ امداد دانشی که به‌دست‌آمده برای خرید شایسته ترین کرم ضد جوش یا این که شایسته ترین کرم معالجه اگزما مبادرت کرد.

آکنه چیست؟


مسدودشدن مسیر منافذ پوست به غدد چربی، تولید آکنه را در پی داراست. بعضی وقتها این جوش‌ها چرکین و دردناک می‌‌شوند. آکنه را عموماً در نواحی شکل، گردن، پشت و کتف‌ها شاهد هستیم. معالجه آکنه مدت وقت گیر مدتی دارااست و حتی در‌حالتی که شایسته ترین کرم ضد جوش مو جود در بازار را خریداری فرمائید گشوده هم معالجه این عارضه چند ماه ارتفاع میکشد.

وضعیت پایین احتمال بروز جوش را تقویت می‌نماید:

کارداران وراثتی (بابا یا این که مامان شما جوش داشته باشند)؛
مصرف داروهای خاص مانند استروئید (داروی کارکشته برای معالجه التهاب)؛
آرایش و پیرایش‌ غلیظ؛
اضطراب؛
تغییرات هورمونی (بلوغ،‌ بارداری و یائسگی).
اگزما چیست؟


اگزما که در مجامع پزشکی با اسم درماتیک اتوپیک (atopic dermatitis) نیز شناخته می گردد، نوعی بیماری خودایمنی (autoimmune) محسوب میشود که علامت‌های آن بر تاثیر خلل در دستگاه ایمنی تن ساخت و ساز میشود. ساخت نشدن چربی موردنیاز در پوست، جلوی محافظت رطوبت پوست را می گیرد و کم آبی آن سبب بروز اگزما یا این که جوش اگزما میگردد.

اگزما وراثتی میباشد و در شرایطی‌که کسی در خویشاوندان پیش از اینً اینگونه عارضه‌ای داشته باشد، احتمال ساخت و ساز آن در نسل‌های آنگاه وجود دارااست. اگزما در هر قسمتی از پوست تولید می گردد. عموماً بیشتر در شکل خردسالان و نوزادان اگزما را شاهد هستیم. نوع التهاب اگزما در اشخاص متفاوت با یکدیگر تفاوت دارااست. پوست برخی‌ها کم آب و چرم‌مانند می شود درحالی‌که بعضا دیگر لکه‌هایی قرمز‌رنگ، قهوه‌ای و خاکستری را در پوست خویش مشاهده می‌نمایند. بعضی اوقات نیز اگزما به شرایط جوش‌‌های خرد در پوست ساخت میگردد. این جوش‌ها متورم میباشند و مایعات از آنان بیرون میگردد. گه گاه نیز اگزما حالتی قالب‌قالب تولید می‌نمایند. خارش پوست نیز یک کدام از دیگر از نماد‌های رایج اگزماست.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۰۱:۵۰ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)