بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک .

بزرگترین مرجع مقالات دستمال مرطوب کودک

راهنمای انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب موجود در بازار

گزینش شایسته ترین کرم ضد آفتاب جانور در بازار شغل دشواری میباشد؛ چراکه تولیدکنندگان با غرض به دست به چنگ آوردن بازار و در رقابت با یکدیگر، تولید ها ضد آفتاب متنوعی را عرضه می‌نمایند. دستمال مرطوب کودک یک کدام از رسالت های خویش را امداد به مشتری برای داشتن خریدی خوب می داند. در همین راستا درپی برای شما راهنمای تعیین شایسته ترین کرم ضد آفتاب مو جود در بازار را آورده‌ایم. نینیکس به امداد آن شل‌خیس از مدام یک کرم ضد آفتاب کیفیت بالا را تشخیص داده و بخرید.

شیوه های محافظت از پوست به وسیله ضد آفتاب ها
درین نصیب از راهنمای تعیین شایسته ترین کرم ضد آفتاب عالی میباشد بدانید که ضد آفتاب ها به دو نحوه کلی، از پوست در قبال پرتوهای فرابنفش (UV) خورشید نگهداری می‌نمایند. یکی این طرز ها رفلکس نور و روشنایی خورشید از سطح پوست میباشد و در نحوه دیگر نیز کرم های ضد آفتاب، پرتوهای فرابنفش را جذب کرده و بازدارنده زخم رساندن آن ها به پوست میشوند.

نگهداری از پوست در قبال پرتوهای مضر UVA و UVB
در پیشین خرید یک کرم ضد آفتاب کیفیت عالی به دشواری امروز خلا. کافی بود تا به ترازو SPF ضد آفتابی که می خواهید بخرید دقت نمایید. هر چه ترازو SPF ضد آفتاب بیشتر می‌بود به به عبارتی اندازه نیز بیشتر از پوست در مقابل پرتو های خطرناک خورشید مراقبت میکرد. البته این روز ها حال و روز فرق نموده است و خرید شایسته ترین کرم ضد آفتاب به‌ همین راحتی‌ها هم وجود ندارد. جذاب میباشد بدانید، پژوهش ها اثبات کرده که پرتوهای مضر خورشید به دو مجموعه UVA و UVB تقسیم میگردند و SPF جانور در کرم های ضد آفتاب از پوست تنها در قبال پرتوهای UVB نگهداری می‌نمایند. از آنجایی که معمولاً به پرتوهای UVA کمتر پرداخته گردیده‌است، به‌دنبال‌ی این بخش از راهنمای گزینش شایسته ترین کرم ضد آفتاب، از این پرتوها بیشتر حرف میگوییم. با ما یاور باشید.

محافظت از پوست در قبال پرتوهای UVA
پژوهش ها آزمایشگاهی حاصل جدیدی را معلوم کردند که مطابق آنان پرتوهای فرابنفش نوع A که به آن ها UVA نیز گفته می شود، احتمال ابتلا به سرطان پوست را ارتقاء میدهند، ولی این پرتوها پوست را آفتاب سوخته نمی کنند. از طرف دیگر پرتوهای UVA به‌راحتی به لایه های عمیق پوست نفوذ کرده و کمترین خسارت این اشعه ها تولید چین و چروک روی پوست میباشد.

دیدنی میباشد بدانید سازمان هواخواهی از اطراف زیست ایالات متحده گزارش داده میباشد که در حدود ۹۰ درصد از تغییرات پوست در تاثیر ارتقاء سن، به جهت نزدیک در قبال پرتوهای UVA خورشید ساخت میگردند. در سود کرمی را می‌اقتدار شایسته ترین کرم ضد آفتاب دانست که خیر‌صرفا محافظ پوست در قبال پرتوهای UVB باشد،‌ بلکه سطح پوست را از پرتوهای UVA نیز مراقبت نماید. اینگونه کرم هایی در بازار با اسم طیف وسیع (Broad Spectrum) شناخته میگردند. در کنار این گزینه خوب میباشد به ترکیبات ضد آفتاب نیز اعتنا فرمایید. محصولی را تحت عنوان شایسته ترین کرم ضد آفتاب می‌قدرت معلوم کرد که دارنده ترکیبات اکامسول، آووبنزون، اکسی بنزون، دی اکسید تیتانیوم و اکسید زینک باشد.


برچسب: دستمال مرطوب کودک،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۴۰۱ساعت: ۰۸:۵۳:۴۹ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)